Zwiększamy efektywność
zakupową przedsiębiorstw

Jak działamy?

Polegając na naszym ponad 16-letnim doświadczeniu, zaawansowanym narzędziom i metodom oraz na zespole ekspertów, wspieramy Państwa organizację w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

 • 01
  Analiza potrzeb i identyfikacja celów

  Koncentrujemy się na analizie i zrozumieniu otoczenia wewnętrznego i zewnętrznego firmy. Identyfikujemy cele i określamy drogę do ich osiągnięcia.

 • 02
  Zespół

  Opieramy się o doświadczenie biznesowe naszych ekspertów oraz wiedzę i umiejętności certyfikowanych specjalistów.

 • 03
  Technologia i narzędzia

  Zarządzamy, koordynujemy i monitorujemy proces wprowadzania rekomendowanych przez nas działań. Współpracę opieramy o partnerskie relacje mające na celu wypracowanie korzyści dla organizacji.

 • 04
  Trwałość rozwiązań

  Odpowiadamy na pytania i proponujemy wdrożenie dopasowanych narzędzi IT, które przyczynią się do wsparcia zarówno kadry zarządzającej, jak i pracowników operacyjnych przy planowaniu, przeprowadzaniu i monitorowaniu transakcji zakupowych.

 • 05
  Zasięg i możliwości

  Działamy na rynku krajowym, europejskim oraz globalnym wykorzystując sieć kontaktów i doświadczenie zdobyte na zróżnicowanych rynkach.

Wspieramy
Państwa organizację

w kreowaniu wartości poprzez zwiększenie efektywności procesów wewnętrznych i w zabezpieczaniu strategicznej przyszłości firmy.

Czym są Zakupy?

według prof. dr. Arjana van Weele, eksperta zakupowego, gościa konferencji PROCON Indirect Forum 2017

Wypowiedź prof. dr. Arjana van Weele, uznawanego za guru zakupów i zarządzania łańcuchem dostaw, nagrana w ramach PROCON Indirect Forum 2017 - konferencji zakupowej poświęconej zakupom pośrednim w małych i dużych firmach.

Przyszłość zakupów

Wywiad z dr. Peterem Kraljicem, twórcą macierzy nazwanej jego nazwiskiem

Dr Peter Kraljič był gościem konferencji PROCON/POLZAK 2018 (22-23.10.2018)

Mateusz Borowiecki rozmawia z legendą zakupów korporacyjnych m.in.: o czynnikach makroekonomicznych kształtujących współczesny biznes, sposobach na przekonanie zarządu o istocie zakupów oraz o zmianach jakie zaszły w zarządzaniu łańcuchem dostaw na przestrzeni ostatnich lat.

Zespół

Oferta OptiBuy

OptiBuy jest kompetentnym partnerem odpowiadajacym na pytania dotyczące sukcesu w działaniach zakupowych.

Doradztwo zakupowe

Klienci oczekują produktów i usług za jak najniższą cenę, przy najwyższej możliwej jakości. OptiBuy jest kompetentnym partnerem odpowiadającym na pytania, tworzącym podstawy strategii oraz proponującym kolejne kroki do sukcesu w działaniach zakupowych.

Zobacz więcej

Outsourcing / Interim

Dzisiejsza dynamika biznesowa i wyzwania związane są z ograniczonymi zasobami ludzkimi, koncentracja na tematach strategicznych, bądź budowanie kluczowych kompetencji w celu osiągnięcia przewagi konkurencyjnej.
Jednym z bardziej efektywnych i szybkich sposobów osiągnięcia tych celów jest Outsourcing Zakupów lub skorzystanie z zasobów interimowych. Pozwala nie tylko szybko obniżyć wyraźnie koszty zakupów materiałów i usług, ale zapewnić ich trwale konkurencyjny poziom w dłuższym okresie czasu.

Zobacz więcej

Narzędzia IT

W ramach umów partnerskich dostarczamy kompleksowe rozwiązania IT wspierające procesy zakupowe. Wspieramy zarówno proces wyboru dostawcy oprogramowania, jak i oferujemy pełne wdrożenie wybranego narzędzia. Wśród naszych partnerów są Ivalua oraz NextBuy.

Zobacz więcej

Knowledge Sharing

Funkcjonując w środowisku zakupowym już ponad 15 lat, zauważyliśmy brak spotkań czy wydarzeń branżowych, które prezentują odpowiednio wysoki poziom merytoryczny i potencjał networkingowy. Z roku na rok poszerzamy zakres działań, a konferencje PROCON przyczyniły się do rozwoju społeczności zakupowej w naszym kraju, angażując również międzynarodowe środowisko branżowe.

Zobacz więcej