Knowledge Sharing

Definiujemy kierunki rozwoju współczesnej branży zakupowej

Funkcjonując w środowisku zakupowym już ponad 15 lat, zauważyliśmy brak spotkań czy wydarzeń branżowych, które prezentują odpowiednio wysoki poziom merytoryczny i potencjał networkingowy. Z roku na rok poszerzamy zakres działań, a konferencje PROCON przyczyniły się do rozwoju społeczności zakupowej w naszym kraju, angażując również międzynarodowe środowisko branżowe.

PROCON Indirect Forum

Zaproszeni eksperci w swoich wystąpieniach pokazują, że zarządzanie zakupami nieprodukcyjnymi to nie tylko oszczędności w skali całej firmy, ale przede wszystkim wartość dodana do całej organizacji, płynąca z innowacji i efektywności działań zakupowych. Transformacja funkcji zakupowej, budowanie strategii czy zarządzanie zespołem to tylko niektóre z tematów poruszanych w ramach konferencji.

 

Zobacz więcej

PROCON Industry

Debiutująca w 2020 roku, majowa konferencja PROCON Industry wywodzi się z PROCON Manufacturing (2015-2019). Odświeżona formuła wydarzenia jest dostosowana do trendów rynkowych i ma na celu poruszenie szerszego spectrum wyzwań branży zakupowej, nie ograniczając się stricte do zakupów produkcyjnych (zakupy direct).

Zobacz więcej

PROCON/POLZAK

Co roku inny temat przewodni w zależności od oczekiwań i potrzeb branży. W 2021 r. hasłem przewodnim jest New Procurement: Partnering to create value .

Zobacz więcej

PROCON Professionals

Narzędzie motywacyjne i szkoleniowe, będące jednocześnie wygodnym sposobem na planowanie rozwoju osobistego i rozwoju całego działu zakupów. PROCON Professionals rozwiązuje problemy proceduralne i budżetowe, związane ze zgłaszaniem pracowników na wydarzenia.
 

WIELE KORZYŚCI DLA TWOJEGO DZIAŁU ZAKUPÓW W JEDNYM MIEJSCU:

 • Konferencje PROCON
 • PROCON Workshops
 • PROCON Integracje
 • Śniadania biznesowe
 • Portal z bazą wiedzy 
Zobacz więcej

PROCON/POLZAK to

 • Kompendium wiedzy specjalistycznej na temat trendów rynkowych, innowacyjnych rozwiązań i inspirujących case studies

 • Keynote speakers z świata procurementu 

 • Od lat, tworzy platformę networkingową dla wszystkich przedstawicieli branży zakupowej

 • Każda kolejna edycja gromadzi setki uczestników z Polski i z zagranicy - prezesów i właścicieli spółek, kadrę zarządzającą zakupami, dyrektorów ds. logistyki, administracji, finansów i marketingu, facility- i office managerów, specjalistów ds. zakupów i kupców

 • Agenda podzielona na bloki tematyczne 

 • Współorganizator: Polskie Stowarzyszenie Menadżerów Logistyki i Zakupów (PSML)

 • Santander Bank Polska

  Paweł Czajka

  Dyrektor Departamentu Zarządzania Kontraktami i Zakupami

   

  "Z roku na rok zwiększa się zainteresowanie konferencją PROCON/POLZAK. Frekwencja była imponująca. Ubiegłoroczna konferencja była na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i dobrze odzwierciedlała aktualne wyzwania i stan środowiska zakupowego w kraju. Zgodnie z dobrą praktyką z lat ubiegłych podział na sesje tematyczne poświęcone zakupom direct i indirect pozwoliły skoncentrować się uczestnikom na zagadnieniach im bliskim w zakresie zarówno przykładów ciekawych wdrożeń, jak i optymalizacji."

 • Sivantos

  Shahriar Tabrizi

  Chief Procurement Officer

   

   

  "Uwielbiam tu być. Z bardzo prostego powodu – polskie środowisko zakupowe jest wspaniałą i dużą społecznością. Spotykając się mamy możliwość uczyć się od siebie nawzajem. To również powód dla którego co roku, staram się przyjechać i być częścią tego niesamowitego wydarzenia."

 • mBank

  Adam Polkowski

  Wicedyrektor Departamentów Zakupów i Administracji

   

  "Z wielką przyjemnością mogliśmy uczestniczyć w PROCON/POLZAK. Zaproponowana przez organizatorów tematyka wystąpień była niezwykle merytoryczna oraz interesująca i każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Dzięki bardzo dobrej organizacji mieliśmy okazję poznać osobiście ciekawych ludzi z branży, wymienić się doświadczeniami i kontaktami."

 • WhyNotTravel

  Marta Chomiuk

  Business Development Manager

   

   

  "To jest już mój piąty udział w konferencji jako partner. Co roku powtarzam organizatorom, że lepiej chyba się nie da – poprzeczka jest naprawdę postawiona bardzo wysoko, a co roku okazuje się, że jest jeszcze lepiej. Rozmawiam z uczestnikami i powtarza się jedno: jakość, wartość i opinie, że naprawdę warto tutaj być - poznawać nowych ludzi, wymieniać się doświadczeniami. Gorąco polecam."