PROCON/POLZAK 2020

PROCUREMENT FOR SUSTAINABLE GROWTH – to hasło przewodnie PROCON/POLZAK 2020

2 marca 2020

VII edycja największej w Polsce Konferencji Zakupowej, w tym roku skoncentruje się na zrównoważonym rozwoju i roli jaka przypada Zakupom w budowaniu przyszłości lokalnych i globalnych społeczności biznesowych. Wydarzenie, jak co roku, uświetnią wyjątkowi goście specjalni.

 

 

 

 
– Tworząc tak ważne dla środowiska wydarzenie, musimy mieć na uwadze wysoką jakość merytoryczną oraz najnowsze, światowe trendy, nie tylko w obszarze zakupów – mówi Mateusz Borowiecki, OptiBuy – W interesie nas wszystkich, naszych dzieci i  wnuków, jest „lepsze jutro”. By móc to osiągnąć, musimy skoncentrować się na zrównoważonym rozwoju i dbaniu o nasze zasoby. Jako łącznik między organizacjami a dostawcami, Zakupy czeka nie tylko duże wyzwanie, ale i spoczywać będzie na nich ogromna odpowiedzialność.
 


Ubiegłoroczna edycja PROCON/POLZAK, pod hasłem – Are you ready for the VUCA world - traktowała o szybkości zmian, ich nieprzewidywalności i różnorodności w coraz bardziej złożonym otoczeniu, a także o sposobach na radzenie sobie z nieznanym. Strategiczne podejście do biznesu oraz szacunek i wiara w człowieka były wymieniane jako jedne z najskuteczniejszych „lekarstw” na VUCA. 
Procurement for Sustainable Growth


Pod tematem przewodnim PROCON/POLZAK 2020 kryje się pojęcie zrównoważonego rozwoju, które jest najwyższą formą strategicznego i pro-ludzkiego myślenia, ponieważ wykracza daleko poza obręby przedsiębiorstw i wnętrz biurowców.

 
– Podczas tegorocznej edycji konferencji PROCON/POLZAK będziemy rozmawiać dlaczego Zakupy są tak ważne w budowaniu przyszłości, nie tylko firm, ale i całego społeczeństwa; jak Kupcy mogą poprzez swoją codzienną pracę budować zrównoważony rozwój dla swojej organizacji i lokalnych, a często światowych społeczności oraz o tym jakie narzędzia – zarządcze, informatyczne, zakupowe – będą mogli w tym celu wykorzystywać – mówi Andrzej Zawistowski, członek Zarządu PSML.
 


O najnowszych trendach w przenikającym się świecie technologii i biznesu oraz o relacjach z partnerami wewnętrznymi opowie podczas sesji otwierającej jeden z Gości Specjalnych z  firmy technologicznej, która koncentruje się na przyszłości – Google: Jan Gemrich (Head of Platforms & Ecosystems Marketing, Google), który od ponad 6 lat związany jest z technologicznym liderem, a obecnie odpowiada za Google Pay i inne platformy, produkty i usługi w Europie.

 


Na konferencji nie zabraknie dedykowanych bloków tematycznych, docenianych przez uczestników sesji networkingowych czy cieszących się dużą popularnością Stolików Tematycznych, tematykę których wybiorą sami przedstawiciele branży w specjalnej ankiecie.
Poza tym podobnie jak w poprzednich edycjach poznamy Liderów Zakupów 2020 oraz najlepszych Dostawców usług B2B wyłonionych w ramach konkursu PROCON Awards. 
Konferencja zakupowa PROCON/POLZAK 2020 odbędzie w dniach 19-20 października w Hotelu Marriott w Warszawie. SAVE the DATE w Waszych kalendarzach!

 

Organizatorzy
OptiBuy – www.optibuy.com 
Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML) – www.psml.pl  

 

Strona WWW konferencji

 

Powrót do listy