PROCON POLZAK 2023 już za miesiąc!

6 września 2023

X jubileuszowa edycja największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON POLZAK 23 zbliża się wielkimi krokami! 9 i 10 października w hotelu Hilton Warsaw City zbierze się crème de la crème polskiego środowiska kupieckiego.

 

Increasing value through Procurement innovation

Motyw przewodni konferencji pokrywa aktualne tematy z którymi mierzy się świat Zakupów. Jak odnaleźć się w biznesie zrewolucjonizowanym przez AI? Jakie jest znaczenie ESG w łańcuchu dostaw? W jaki sposób skutecznie zautomatyzować zakupy w swojej firmie?  Na te pytanie oraz wiele innych zagadnień odpowiedzą nasi prelegenci.

 

Tym razem Organizatorzy (OptiBuy – a WNS company i PSML) postawili na zagranicznych prelegentów. Duża cześć mówców to praktycy biznesu i managerowie, którzy zdobyli ogromne uznanie na rynkach międzynarodowych. Mówcy w trakcie prelekcji na PROCON POLZAK (tłumaczone symultanicznie przez tłumacza) dostarczą know how, które pozwoli podnieść konkurencyjność oraz kompetencje działów zakupów w polskich przedsiębiorstwach.

 

Główne tematy konferencji to:

  • Sustainability and ethical sourcing - ESG
  • HI+AI digital transformation
  • Agile supplier relationship management

 

Wśród prelegentów znaleźli się przedstawiciele firm działający na rynku międzynarodowym: Dell, Shell, Astra Zeneca, WNS Denali, The Smart Cube, Unite / Mecateo, Markit, Kion Group, EIPM, Procurence

 

Wydarzenie, jak co roku, uświetnią wyjątkowi prelegenci. Swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem w swoich dziedzinach podziela się m. in. : Tim Tabrizi – legenda świata procurementu (Your Coaching Institute), profesor Yan Vasek - rewolucjonista teorii zakupowej, Monika Kiełtyna-Michna (Head of Global Procurement Services, Astra Zeneca), Alpar Kamber (CBO, WNS DENALI), Joanna Zielińska (Global Procurement Manager, Shell) oraz Francois Dousset (Programme Manger, EIPM), Andrzej Zawistowski (PSML) i Mateusz Borowiecki (Managing Director, OptiBuy – a WNS company).

 

Gwoździem programu będzie prelekcja rozpoznawalnego w mediach społecznościowych i tradycyjnych dziennikarza technologicznego i populazytora nauki – dra Macieja Kaweckiego, który opowie nam w jakim kierunku będzie podążał rozwój sztucznej inteligencji.

 

Konferencję zamknie wystąpienie uwielbianego przez uczestników konferencji PROCON POLZAK profesora UAM Macieja Błaszaka. Uznany kognitywista opowie nam jaką rolę pełni innowacja biznesowa w procesie zakupowym.

 

Poza tym podobnie jak w poprzednich edycjach poznamy Liderów Zakupów 2023. Laureaci konkursu opowiedzą nam  w jaki sposób wywarły znaczący wpływ na efektywność funkcjonowania reprezentowanych przez nich organizacji i przyczyniły się do podniesienia konkurencyjności firmy.

 

PROCON POLZAK 2023 już 9 i 10 października w Warszawie

Rejestracja i zakupów biletów na PROCON POLZAK 2023 odbywa się na stronie konferencji. To ostatnia chwila na zapisy!

 

Strona WWW konferencji

Powrót do listy