PROCON Indirect Forum 2020

Power to the Procurement People - PROCON Indirect Forum 2020

17 lutego 2020

Tegoroczna edycja konferencji zakupowej dedykowanej zakupom pośrednim – PROCON Indirect Forum - skoncentruje się na niezastąpionej roli człowieka oraz samego działu zakupów w organizacjach w obliczu postępującej dehumanizacji procesów i rosnącej niepewności otoczenia biznesowego.

 

 

 

Hasło przewodnie wydarzenia – Power to the Procurement People, odwołuje się znaczenia działów zakupów w procesach biznesowych w organizacjach oraz ludzi te działy tworzących. Najnowsze osiągnięcia technologiczne, które znajdują coraz szersze zastosowania w biznesie, faktycznie ułatwiają pracę ludziom, wykonują powtarzalne lub złożone operacje. Niezależnie od tego w jakim procesie czy etapie maszyna znajdzie zastosowanie, jej algorytmy budowane są zawsze na podstawie doświadczenia i wiedzy człowieka, by to jemu służyć.

O wykorzystaniu sztucznej inteligencji w zakupach korporacyjnych - o jej możliwościach i potencjale - opowie prezes Fundacji Cyfrowa Polska, Piotr Mieczkowski – ekspert w dziedzinie AI i gość specjalny wydarzenia.

Szanse stwarzane przez technologię to jednak tylko jedna strona medalu postępu. Drugim są zagrożenia płynącą z automatyzacji procesów biznesowych. O obu stronach „medalu” podczas panelu dyskusyjnego, rozmawiać będą przedstawiciele AmRest Polska, mBank, PKP Energetyka oraz Provident Polska.

 

W tym roku, program podzielony jest wzorem organizowanej w październiku, największej konferencji zakupowej w Polsce PROCON/POLZAK, na bloki tematyczne.

  • RPA & AI: THE PROCUREMENT GAME CHANGERS
  • POWER TO THE PROCUREMENT PEOPLE
  • SOCIALLY RESPONSIBLE PROCUREMENT

 

Podczas konferencji, posłuchać i porozmawiać można będzie z przedstawicielami m.in.: Lyreco, AmRest, Credit-Agricole, Provident, IBM, mBank, SSW Pragmatic Solutions czy PKP Energetyka.

 

W zgodzie ze swoją sprawdzoną formułą, konferencja oferuje zainteresowanym część praktyczną. Drugi dzień wydarzenia – 24 marca – składa się w całości z warsztatów i szkoleń poświęconej tematyce indirectowej:

  • Od „muszę” do „chcę” z nim pracować - jak budować efektywną współpracę z klientem wewnętrznym
  • Cloud Computing: w jaki sposób zakontraktować usługi chmurowe
  • Budowanie strategii zakupowej w 5 krokach

 

Organizatorem konferencji jest OptiBuy. Międzynarodowa firma doradcza, która od lat wspiera organizacje w poprawie efektywności zakupowej, zarówno pod kątem finansowym, jak i procesowym. Oferta OptiBuy nie kończy się jednak na samym konsultingu czy outsourcingu zakupowym. Firma, z sukcesami na arenie międzynarodowej, wdraża specjalistyczne narzędzia IT oraz inspiruje i integruje polską społeczność zakupową, m.in. na największej konferencji zakupowej w kraju - PROCON/POLZAK.

Partnerami konferencja są Ivalua, Lyreco oraz Markit.

 

Udział w konferencji już od 590 PLN!

 

PROCON Indirect Forum 2020

23-24.03.2018 – Digital Knowledge Village – Warszawa

Więcej informacji o konferencji:

 

Strona www PROCON Indirect Forum 2020

 

 

Powrót do listy