ONLINE

Otwórz się na Brave New Procurement World – PROCON Online Forum 2021

11 lutego 2021

W dobie powszechnego zamieszania, funkcja zakupowa zyskała w oczach interesariuszy. Zasłużone miejsce przy najważniejszym, firmowym stole stało się faktem. Działy zakupów muszą teraz dostosować cele do dalszych zmian strategii wynikających z COVID19 i wydobyć potencjał drzemiący w codziennych działaniach.

 

 

 

 

Aby zdać test „przygotowany” nam przez środowisko biznesowe, którym rządzi VUCA (zmienność, niepewność, złożoność, niejednoznaczność), działy zakupów muszą poszerzyć swoje relacje z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Idealne połączenie kompetencji, nowych narzędzi IT, rozwiązań cyfrowych, podejścia opartego na zrównoważonym rozwoju i otwartości na innowacje ma kluczowe znaczenie dla zbudowania wyróżniającego się zespołu zakupowego. Czy to na pewno wystarczy, aby organizacja przetrwała?  Jak osiągnąć cele i kamienie milowe, które wniosą do organizacji prężność i elastyczność przy zachowaniu należnego zakupom miejsca przy stole?

 

Strona www PROCON Online Forum 2021 (EN)

 

Konferencja zakupowa PROCON Online Forum 2021 stanowi doskonałą okazję, aby dowiedzieć się, jak najlepsze firmy przezwyciężyły obecny krysys i jak postępują w tych nowych realiach, a także zbadać możliwości radzenia sobie ze zmiennością i niepewnościa w łańcuchach dostaw. Bloki tematyczne – Future of Procurement (Przyszłość zakupów), Technologies of Tomorrow (Technologie jutra), Supply Chain Management (Zarządzanie łańcuchem dostaw), wraz z wystąpieniami gości specjalnych – to szansa dla profesjonalistów na odkrycie sposobów modyfikacji i doskonalenia ich strategii. Przemyślane i zrównoważone fundamenty, spajające wartość generowaną przez organizację zakupową, wzmacniają status funkcji zakupów w oczach kierownictwa.

 

Podczas dwudniowego wydarzenia odbywającego się w trybie online – 16 i 17 marca – uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się ze spostrzeżeniami, studiami przypadków i najlepszymi praktykami prezentowanymi przez cenionych i doświadczonych mówców z całego świata. Swoje prezentacje potwierdzili m.in. przedstawiciele ISM India, CIPS MENA, Hackett Group, Emirates NBD, Körber, Mars, University of Cologne Business School i MIAS School of Business w Pradze.

 

Jako „gwóźdź programu” gospodarze – firma wdrożeniowa i doradcza, OptiBuy – wybrali niezwykłą szachistkę z tytułem arcymistrza. Wyjątkową kobietę, która wywołała spore zamieszanie w kręgach szachowych i jest często nazywana najwybitniejszą zawodniczką w historii – Judit Polgár. Fani wyprodukowanego przez Netflix serialu, bijącego rekordy popularności, będą zachwyceni.

 

Pełną listę prezenterów oraz szczegółowy program można znaleźć na stronie wydarzenia: www.procononlineforum.com

Strona www PROCON Online Forum 2021 (EN)

 

Wszystkie wystąpienia będą tłumaczone symultanicznie na język polski.

 

 

Organizatorem konferencji PROCON Online Forum 2021, odbywającej się w dniach 16 i 17 marca, jest OptiBuy, międzynarodowa firma doradcza specjalizująca się w transformacji cyfrowej i zarządzaniu zakupami.

Officjalni Partnerzy: ProEBiz, Procurement League, Procurement Freelancersand oraz organizacje zakupowe i łańcucha dostaw - IPLMA (Izrael), ISM-India, HUND (Chorwacja), SCLG (United Arab Emirates), APCADEC (Portugalia), KIMS (Kenia), MLBKT (Węgry)

Poznaj„nowe reguły gry” i wykorzystaj je na swoją korzyść. Zarejestruj się już dziś – https://join.procononlineforum.com.

Powrót do listy