PROCON Indirect Forum 2018

Od redukcji kosztów do kreacji wartości – PROCON Indirect Forum 2018 już w marcu!

20 marca 2018

Jaka jest rola działu zakupów w organizacji w erze 4.0? Jak budować wartość dodaną zakupów? Jak budować zespół zakupowy i jego pozycję wewnątrz przedsiębiorstwa?

 

Wzrost znaczenia działów zakupów to trend, który można zaobserwować w organizacjach na całym świecie. Zakupy korporacyjne ewoluują z funkcji czysto kosztowej w kierunku głównego kreatora wartości w firmie.

 
– (…) jeśli nie przynosimy wartości do organizacji, to nie mamy wartości dla firmy – mówił Shahriar Tabrizi (Sivantos) na PROCON/POLZAK 2017.
 

Warto przeczytać: 6 trendów kształtujących branżę zakupową


Na te (i inne pytania) odpowiedzą prelegenci tegorocznej konferencji PROCON Indirect Forum 2018. Swoje spostrzeżenia i najlepsze praktyki, poparte przykładami, zaprezentują przedstawiciele firm takich jak: Bayer, Lotos, mBank, Polpharma, a także inspirujący słuchaczy, ekspert zakupowy – dr Jan Vašek. Jego wystąpienie – nieco przekornie – pokaże Uczestnikom, czy i w jaki sposób zakupy niszczą wartość.

Uzupełnieniem rozważań będzie Panel Dyskusyjny z udziałem przedstawicieli środowiska zakupowego. Paneliści będą debatować nad sposobami budowania prestiżu działu zakupów w organizacji.

Wystąpienia teoretyczne to jednak nie wszystko, co konferencja ma do zaoferowania. Warsztaty specjalistyczne, prowadzone przez doświadczonych trenerów i praktyków pozwolą Uczestnikom na poszerzenie swojej wiedzy o aspekty praktyczne i na rozwinięcie swoich umiejętności w zakresie: Budowania efektywnych zespołów oraz Negocjacji (na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

 

Konferencja zakupowa

PROCON Indirect Forum 2018
From cost-cutting to value creation
20-21.03.2018 – Hotel Airport Okęcie, Warszawa

Udział w konferencji już od 590 PLN!

 

Strona www konferencji

 

Edycja 2017:

Powrót do listy