PROCON Manufacturing 2018

Inżynieria wartości, innowacje i zakupy, czyli PROCON Manufacturing 2018

24 maja 2018

W obliczu zmian gospodarczych i co raz szerszego zastosowania technologii, funkcja zakupowa nabiera nowego wymiaru. Działy zakupów mogą stać się głównym kreatorem wartości w organizacjach. Wzrost znaczenia działów zakupów to trend, który można zaobserwować w organizacjach na całym świecie.

 

Jaka jest rola działu zakupów w organizacji w erze 4.0.? W jaki sposób Przemysł 4.0 wpływa na zakupy 4.0? Czym się przejawia inżynieria wartości? 


Na te (i inne pytania) postarają się odpowiedzieć prelegenci tegorocznej konferencji PROCON Manufacturing 2018. Swoje spostrzeżenia i najlepsze praktyki, poparte przykładami, zaprezentują przedstawiciele firm takich jak: DeLaval, Volvo, Sivantos, Philips Lightning Electronics, 3DGence, Danfoss. Gościem Specjalnym tegorocznej edycji jest Christian Speuser, Prezes FEV Consulting GmbH, który wygłosi prelekcję na temat elektormobilności, pt. „E-Mobility is taking off! Automotive industry is facing a fundamental transition from combustion engines to electric vehicles”. Uzupełnieniem jego rozważań będzie Panel Dyskusyjny dotyczący zmian w branży Automotive. Moderatorem dyskusji będzie prof. dr hab. Eugeniusz Rusiński z Politechniki Wrocławskiej.


Prelegenci poruszą takie zagadnienia jak: inżynieria wartości, Ruchy cenowe surowców i walut oraz ich wpływ na negocjacje z dostawcami, automatyzacja i robotyka z pespektywy kupca, value management, druk 3D. Temat związany z hasłem konferencji, czyli inżynierią wartości, poruszy w swoim wystąpieniu Frederic Kieper z NORDEX ACCIONA WINDPOWER. Manager wygłosi wystąpienie pt. „Cost of energy challenges in the wind industry – how Value Engineering philosophy allows to reach ambitious management targets”
Wystąpienia teoretyczne to jednak nie wszystko, co konferencja ma do zaoferowania. Warsztaty specjalistyczne, prowadzone przez doświadczonych trenerów i praktyków pozwolą uczestnikom na poszerzenie swojej wiedzy o aspekty praktyczne i na rozwinięcie swoich umiejętności w zakresie opracowywania strategii generowania oszczędności w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Warsztat poprowadzi Jacek Jarmuszczak, Global Category Manager w Grupie Danfoss. Ci, którzy będą chcieli dowiedzieć się czym jest DDMRP i jak uwolnić 20% kapitału zamrożonego w zapasach przy podniesieniu dostępności materiałów i towarów do 99%, powinni wziąć udział w warsztacie prowadzonym przez Mariusza Turka, Partnera w Profitia Management Consultants.


Udział w konferencji już od 590 PLN!

 

Strona www konferencji

Powrót do listy