NAGRODY

OptiBuy w gronie największych firm IT w Polsce!

6 lipca 2022

"Mimo trudnego roku w całej gospodarce, branża IT pokonała siłę grawitacji niepewnych czasów i z imponującą prędkością niemal 20-proc. wzrostu weszła na kolejną orbitę sukcesu." Wśród tych firm, znalazł się - po raz pierwszy w historii - OptiBuy!

 

 

To wyjątkowe wydanie raportu przygotowywanego od lat przez redakcję Computerworld jest dla OptiBuy jeszcze bardziej wyjątkowe. Po raz pierwszy w historii, firma OptiBuy specjalizująca się do niedawna głownie w usługach doradczych i poprawie efektywności zakupowej - zadebiutowała w rankingu największych firm ICT w kraju.

 

TOP200 Computerworld OptiBuy

 

Nie jest to jednak przypadek, a znak obecnych czasów i jednocześnie miernik sukcesu firmy. Na polu wdrożeń rozwiązań informatycznych (nie tylko) dla zakupów, ale przede wszystkim - symbol zmian i rozwoju OptiBuy na arenie międzynarodowej. Nowe oddziały, m.in. na Bliskim Wschodzie, plany ekspansji na kolejne kontynenty oraz nieustające pasmo sukcesów przy implementacji kompleksowych inteligentnych rozwiązań eProcurement utrwalają wizerunek OptiBuy jako godnego zaufania partnera na ścieżce transformacji cyfrowej.

 

O rankingu

Najnowsza wersja TOP200, "Edycja 2022", bada wskaźniki rozwoju krajowej branży ICT w roku 2021. Raport zawiera ponad 60 rankingów, w tym "Największe firmy informatyczne w Polsce", w którym znalazło się 367 podmiotów o przychodach ze sprzedaży rozwiązań i usług IT co najmniej 1 mln zł. Dane do TOP200 gromadzone są za pośrednictwem ankiety online, wypełnianej przez przedstawicieli firm informatycznych, telekomunikacyjnych oraz operatorów, na podstawie szacunków redakcji oraz danych analitycznych ośrodka IDC, siostrzanej firmy IDG Poland, wydawcy raportu.

 

Przejdź do raportu

 

Powrót do listy