OptiBuy sp. z o.o. stała się częścią większej grupy - WNS Holdings.

16 grudnia 2022

OptiBuy sp. z o.o., ogłosiła dziś, że stała się częścią większej grupy - WNS Holdings.

 

Z dniem 14. grudnia 2022 r. OptiBuy została wykupiona przez notowaną na nowojorskiej giełdzie spółkę WNS (NYSE:WNS) - wiodącą firmę w zakresie zarządzania procesami biznesowymi (BPM), obsługującą ponad 400 klientów z różnych branż na całym świecie.

 

„W imieniu całego zespołu OptiBuy, cieszymy się, że możemy stać się częścią WNS i wierzymy, że połączenie naszych dwóch firm umożliwi stworzenie zróżnicowanych, kompleksowych cyfrowych rozwiązań w zakresie zaopatrzenia i łańcucha dostaw dla rynku globalnego” powiedział Mateusz Borowiecki, Dyrektor Zarządzający OptiBuy.

 

„Z niecierpliwością czekamy na wykorzystanie możliwości, które stworzyliśmy w ciągu ostatnich 12 lat, i współpracę z zespołem WNS, pomagając klientom wykorzystać technologie cyfrowe w celu uzyskania długoterminowej wartości biznesowej”.

 

WNS jest liderem na rynku w zakresie zarządzania procesami biznesowymi (BPM). Dostarcza innowacyjne, cyfrowe rozwiązania transformacyjne, oferując pełne spektrum rozwiązań BPM, od badań i analiz po optymalizację działań sprzedażowych i marketingowych, zarządzania zasobami ludzkimi, zaopatrzeniem, finansami i księgowością. Firma zatrudnia blisko 60 tys. specjalistów w ponad 60 oddziałach na całym świecie, miedzy innymi w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, w Chinach, Indiach, RPA, Hiszpanii, Turcji, Sri Lance, Kostaryce, Filipinach, Rumunii oraz w Polsce. Więcej o WNS: www.wns.com.

Powrót do listy