NAGRODY

OptiBuy Gazelą Biznesu

21 grudnia 2020

OptiBuy znalazł się na liście najdynamiczniej rozwijających się polskich firm przygotowywanej co roku przez magazyn Puls Biznesu oraz partnerów.

 

 

 

OptiBuy został laureatem najstarszego, najbardziej wiarygodnego i najpopularniejszego rankingu małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. 

 

Tytuł Gazeli Biznesu przyznawany jest na podstawie najbardziej obiektywnych kryteriów – wyników finansowych, a firmy mogące posługiwać się tym tytułem to organizacje nie tylko dynamicznie się rozwijające, ale i transparentne.

 

Gazela Biznesu to firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2017 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski.

 

 
- Wyróżnienie to przyjmujemy z niekrytą, ogromną dumą przy zachowaniu zdrowej dawki pokory. Tytuł jest dla nas jednocześnie nagrodą i motywatorem do dalszej wytrwałej pracy przy zwiększaniu efektywności zakupów i wspieraniu naszych klientów w drodze ku procesowej i zakupowej doskonałości. - mówi Maciej Hollek, PR Manager w OptiBuy.
 

 

Zobacz cały ranking - Gazele Biznesu 2020

 

 

 

opracowano na podstawie materiałów organizatora https://www.pb.pl/gazele/

 

Powrót do listy