Kolejne firmy dołączają do społeczności zakupowej PROCON Professionals

16 października 2018

Już dziesięć firm, zdecydowało się dołączyć do PROCON® Professionals – społeczności zakupowej, która pozwala rozwijać kompetencje, uczestniczyć w wydarzeniach branżowych i szkoleniach oraz oferuje możliwości networkingowe.

Świadomość znaczenia działu zakupów w naszym kraju zdecydowanie się poprawiła. Wiele firm nie tylko decyduje się na tworzenie dedykowanych zespołów, ale w ich ramach poszukuje najciekawszych rozwiązań, modeli i narzędzi. Powstające organizacje zakupowe, coraz częściej nie ustępują odpowiednikom z krajów, w których kultura zakupów firmowych rozwijała się dużo wcześniej.

 

Kierownictwo i managerowie zespołów zakupowych, mając na uwadze postępującą automatyzację i zmieniające się wymogi względem umiejętności i kompetencji kupców, poszukują możliwości rozwoju dla siebie i swoich pracowników oraz okazji do wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk.

 

Twórcy rozwiązania PROCON® Professionals, firma doradcza OpiBuy, połączyli konferencje, warsztaty, spotkania networkingowe i integracyjne oraz bazę wiedzy w jeden produkt.

 

Przedstawiciele OptiBuy, informują, że z programu PROCON® Professionals korzystać zaczęły, między innymi: TVN, Orange, mBank, Provident Polska, Roche Polska, PKPE Holding, DS Smith Polska, Getin Noble Bank, Danone ze swoimi działami zakupów.

 

Członkowie programu mogą korzystać z atrakcyjnych ofert uczestnictwa w konferencjach zakupowych PROCON® i wydarzeniach branżowych, warsztatach specjalistycznych czy wyjazdach szkoleniowo-integracyjnych, wybieranych dowolnie, w ramach wykupionego pakietu.

 

– Taka forma współpracy pozwala podnosić efektywność i kompetencje zespołu oraz uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach branżowych. Jednak, przede wszystkim, oszczędza czas i zmniejsza ilość formalności wewnątrz organizacji. Dodatkowym atutem jest dostęp do stale rozwijanej bazy wiedzy. Nowocześni dyrektorzy działów zakupów wiedzą gdzie szukać wartości – dlatego chętnie biorą udział w naszym przedsięwzięciu – podkreśla Iwona Pankowska, PROCON Professionals Manager.

Poznaj PROCON Professionals

 

O PROCON® Professionals
PROCON Professionals to funkcjonalne narzędzie motywacyjne i szkoleniowe, będące jednocześnie wygodnym sposobem na planowanie rozwoju osobistego i rozwoju całego działu zakupów. PROCON® Professionals usprawnia proces rejestracji oraz rozwiązuje problemy proceduralne i budżetowe, związane ze zgłaszaniem pracowników na poszczególne wydarzenia.
http://www.myprocon.pl/

Powrót do listy