Knowledge Sharing

Definiujemy kierunki rozwoju współczesnej branży zakupowej

Funkcjonując w środowisku zakupowym już ponad 15 lat, zauważyliśmy brak spotkań czy wydarzeń branżowych, które prezentują odpowiednio wysoki poziom merytoryczny i potencjał networkingowy. Z roku na rok poszerzamy zakres działań, a konferencje PROCON przyczyniły się do rozwoju społeczności zakupowej w naszym kraju, angażując również międzynarodowe środowisko branżowe.

PROCON Indirect Forum

Zaproszeni eksperci w swoich wystąpieniach pokazują, że zarządzanie zakupami nieprodukcyjnymi to nie tylko oszczędności w skali całej firmy, ale przede wszystkim wartość dodana do całej organizacji, płynąca z innowacji i efektywności działań zakupowych. Transformacja funkcji zakupowej, budowanie strategii czy zarządzanie zespołem to tylko niektóre z tematów poruszanych w ramach konferencji.

 

Zobacz więcej

PROCON Industry

Debiutująca w 2020 roku, majowa konferencja PROCON Industry wywodzi się z PROCON Manufacturing (2015-2019). Odświeżona formuła wydarzenia jest dostosowana do trendów rynkowych i ma na celu poruszenie szerszego spectrum wyzwań branży zakupowej, nie ograniczając się stricte do zakupów produkcyjnych (zakupy direct).

Zobacz więcej

PROCON/POLZAK

Co roku inny temat przewodni w zależności od oczekiwań i potrzeb branży. W 2021 r. hasłem przewodnim jest New Procurement: Partnering to create value .

Zobacz więcej

PROCON Professionals

Narzędzie motywacyjne i szkoleniowe, będące jednocześnie wygodnym sposobem na planowanie rozwoju osobistego i rozwoju całego działu zakupów. PROCON Professionals rozwiązuje problemy proceduralne i budżetowe, związane ze zgłaszaniem pracowników na wydarzenia.
 

WIELE KORZYŚCI DLA TWOJEGO DZIAŁU ZAKUPÓW W JEDNYM MIEJSCU:

 • Konferencje PROCON
 • PROCON Workshops
 • PROCON Integracje
 • Śniadania biznesowe
 • Portal z bazą wiedzy 
Zobacz więcej

PROCON Professionals to

 • Rozwój własnych umiejętności oraz budowanie kompetencji całego zespołu

 • Oszczędność czasu i pieniędzy - brak procedur, atrakcyjne rabaty

 • Społeczność ekspertów i praktyków nawiązująca nowe i podtrzymująca stare znajomości podczas wyjazdów integracyjnych i spotkań networkingowych

 • Dostęp do wszystkich materiałów konferencyjnych i rozbudowanej bazy wiedzy

 • TVN

  Dorota Obojska

  Procurement Unit Director

   

  "Miałam okazję uczestniczyć w dwóch edycjach warsztatów w 2017 i 2018 roku. Oba były przygotowane na najwyższym poziomie merytorycznym. Formuła spotkań wymagała współpracy pomiędzy uczestnikami, dzięki czemu dzieliliśmy się wiedzą i budowaliśmy relacje. To były naprawdę bardzo inspirujące spotkania. Bardzo polecam!"

 • mBank

  Mariusz Rafałowicz

  Główny Specjalista ds. Zakupów IT

   

  "Uważam, że warsztaty były przeprowadzone na wysokim poziomie zarówno pod kątem merytorycznym jak i praktycznym. Pozytywnie oceniam kompetencje prowadzącego. Pani Ewa w sposób prosty, jasny i konkretny przekazywała bardzo istotne informacje z obszaru negocjacji. Szkolenie pozwoliło mi jako kupcowi utrwalić posiadaną wiedzę, umiejętności oraz rozszerzyć je o kolejne elementy. Całość przebiegała w miłej atmosferze, jak najbardziej polecam."

 • Hochtief

  Witold Nowakowski

  Procurement Director

   

  "Bardzo dobre warsztatowe przygotowanie, duża elastyczność w prowadzeniu szkolenia w zależności od potrzeb uczestników. Warsztaty inspirujące pod względem zarówno formy, treści, jak i sposobu prowadzenia. Uczestnicy ocenili zajęcia jako bardzo wartościowe, a pozyskaną wiedzę na pewno będą mogli wykorzystać w codziennej pracy kupca. Warsztaty w pełni zasługują na rekomendację."