Knowledge Sharing

Definiujemy kierunki rozwoju współczesnej branży zakupowej

Funkcjonując w środowisku zakupowym już ponad 15 lat, zauważyliśmy brak spotkań czy wydarzeń branżowych, które prezentują odpowiednio wysoki poziom merytoryczny i potencjał networkingowy. Z roku na rok poszerzamy zakres działań, a konferencje PROCON przyczyniły się do rozwoju społeczności zakupowej w naszym kraju, angażując również międzynarodowe środowisko branżowe.

PROCON Indirect Forum

Zaproszeni eksperci w swoich wystąpieniach pokazują, że zarządzanie zakupami nieprodukcyjnymi to nie tylko oszczędności w skali całej firmy, ale przede wszystkim wartość dodana do całej organizacji, płynąca z innowacji i efektywności działań zakupowych. Transformacja funkcji zakupowej, budowanie strategii czy zarządzanie zespołem to tylko niektóre z tematów poruszanych w ramach konferencji.

 

Zobacz więcej

PROCON Industry

Debiutująca w 2020 roku, majowa konferencja PROCON Industry wywodzi się z PROCON Manufacturing (2015-2019). Odświeżona formuła wydarzenia jest dostosowana do trendów rynkowych i ma na celu poruszenie szerszego spectrum wyzwań branży zakupowej, nie ograniczając się stricte do zakupów produkcyjnych (zakupy direct).

Zobacz więcej

PROCON/POLZAK

Co roku inny temat przewodni w zależności od oczekiwań i potrzeb branży. W 2021 r. hasłem przewodnim jest New Procurement: Partnering to create value .

Zobacz więcej

PROCON Professionals

Narzędzie motywacyjne i szkoleniowe, będące jednocześnie wygodnym sposobem na planowanie rozwoju osobistego i rozwoju całego działu zakupów. PROCON Professionals rozwiązuje problemy proceduralne i budżetowe, związane ze zgłaszaniem pracowników na wydarzenia.
 

WIELE KORZYŚCI DLA TWOJEGO DZIAŁU ZAKUPÓW W JEDNYM MIEJSCU:

 • Konferencje PROCON
 • PROCON Workshops
 • PROCON Integracje
 • Śniadania biznesowe
 • Portal z bazą wiedzy 
Zobacz więcej

PROCON Industry to

 • Dopracowana agenda - wystąpienia doświadczonych ekspertów

 • Dobre praktyki w zakupach DIRECT

 • Networking - ponad 100 uczestników z wyższej kadry zarządzającej zakupami

 • Cenny benchmarking - porównaj strategię zarządzania zakupami w Twojej organizacji z rozwiązaniami skutecznie wdrożonymi w innych firmach

 • Warsztaty - drugi dzień wydarzenia pod znakiem zdobywania praktycznej wiedzy branżowej

 • Wydarzenie skierowane do: prezesów średnich i dużych przedsiębiorstw, kadry zarządzającej zakupami, dyrektorów i managerów ds. finansów i logistyki, managerów i specjalistów ds. zakupów produkcyjnych

 • Orlen

  Emilia Kułaga

  Senior Procurement Specialist

   

  "Konferencja PROCON Manufacturing to połączenie pozytywnej energii i ogromu doświadczenia z różnorodnych branż. Atuty: możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń, a także zapoznanie się z ciekawymi prezentacjami w zakresie najbardziej aktualnych trendów rynkowych w zakupach. Jestem zadowolona z uczestnictwa i mam nadzieję na kolejne spotkanie."

 • BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego

  Joanna Filich

  Head of Direct Purchasing

   

  "Konferencja spełniła moje oczekiwania dotyczące tematyki. Prelekcje były bardzo interesujące, w szczególności wykłady otwierające oraz wykład o zarządzaniu talentem i wiedzą w Zakupach, które to szczególnie mnie zainspirowały. Dodatkowo, atmosfera bardzo pozytywna i sprzyjająca zawarciu ciekawych znajomości biznesowych oraz wymianie wiedzy i informacji."