Knowledge Sharing

Definiujemy kierunki rozwoju współczesnej branży zakupowej

Funkcjonując w środowisku zakupowym już ponad 15 lat, zauważyliśmy brak spotkań czy wydarzeń branżowych, które prezentują odpowiednio wysoki poziom merytoryczny i potencjał networkingowy. Z roku na rok poszerzamy zakres działań, a konferencje PROCON przyczyniły się do rozwoju społeczności zakupowej w naszym kraju, angażując również międzynarodowe środowisko branżowe.

PROCON Indirect Forum

Zaproszeni eksperci w swoich wystąpieniach pokazują, że zarządzanie zakupami nieprodukcyjnymi to nie tylko oszczędności w skali całej firmy, ale przede wszystkim wartość dodana do całej organizacji, płynąca z innowacji i efektywności działań zakupowych. Transformacja funkcji zakupowej, budowanie strategii czy zarządzanie zespołem to tylko niektóre z tematów poruszanych w ramach konferencji.

 

Zobacz więcej

PROCON Industry

Debiutująca w 2020 roku, majowa konferencja PROCON Industry wywodzi się z PROCON Manufacturing (2015-2019). Odświeżona formuła wydarzenia jest dostosowana do trendów rynkowych i ma na celu poruszenie szerszego spectrum wyzwań branży zakupowej, nie ograniczając się stricte do zakupów produkcyjnych (zakupy direct).

Zobacz więcej

PROCON/POLZAK

Co roku inny temat przewodni w zależności od oczekiwań i potrzeb branży. W 2021 r. hasłem przewodnim jest New Procurement: Partnering to create value .

Zobacz więcej

PROCON Professionals

Narzędzie motywacyjne i szkoleniowe, będące jednocześnie wygodnym sposobem na planowanie rozwoju osobistego i rozwoju całego działu zakupów. PROCON Professionals rozwiązuje problemy proceduralne i budżetowe, związane ze zgłaszaniem pracowników na wydarzenia.
 

WIELE KORZYŚCI DLA TWOJEGO DZIAŁU ZAKUPÓW W JEDNYM MIEJSCU:

 • Konferencje PROCON
 • PROCON Workshops
 • PROCON Integracje
 • Śniadania biznesowe
 • Portal z bazą wiedzy 
Zobacz więcej

PROCON Indirect Forum to

 • Dopracowana agenda – wystąpienia doświadczonych ekspertów 

 • Dobre praktyki w zakupach INDIRECT – efektywne narzędzia i innowacyjne podejście

 • Networking – ponad 100 uczestników z wyższej kadry zarządzającej zakupami

 • Cenny benchmarking – porównaj strategię zarządzania zakupami w Twojej organizacji z rozwiązaniami skutecznie wdrożonymi w innych firmach

 • Warsztaty – drugi dzień wydarzenia pod znakiem zdobywania praktycznej wiedzy branżowej

 • Wydarzenie skierowane do: prezesów średnich i dużych przedsiębiorstw, kadry zarządzającej zakupami, managerów i specjalistów ds. zakupów nieprodukcyjnych, dyrektorów administracyjnych i finansowych

 • mBank

  Ewa Stosio

  Ekspert ds. Zakupów IT

   

  "Konferencje takie jak PROCON Indirect Forum są bardzo potrzebne. Przede wszystkim ze względu na to, że jest to jedyne miejsce, w którym środowisko zakupowe może wymienić się swoimi doświadczeniami, porozmawiać o tym jakie projekty prowadzi oraz jak budować zakupowy sukces."

 • Duni

  Sylwia Schönen

  Kupiec

   

  "Konferencja PROCON Indirect Forum doskonale wpisała się w aktualne trendy. Aakcentuje to, co ważne, czyli tworzenie wartości – zarówno w obszarze kosztów, jak i budowania wizerunku organizacji zakupowych. Warsztaty prowadzone w ramach konferencji przez Panią Ewę Szejner oceniam jako bardzo wartościowe, dynamiczne, angażujące i poszerzające spojrzenie na temat negocjacji z tzw. trudnym partnerem biznesowym."

 • DeLaval

  Łukasz Kosmala

  Senior Sourcing Manager

   

  "Udział w Procon Indirect Forum szybko okazał się świetną inwestycją - zaraz po powrocie wykorzystałem na “swoim podwórku” kilka zaprezentowanych pomysłów. Impreza świetnie zorganizowana, a co najważniejsze to okazja do poznawania bardzo wartościowych ludzi i wymiany doświadczeń oraz pomysłów. PROCON Indirect Forum to świetne miejsce dla praktyków, którzy chcą jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki i są otwarci na nowe pomysły. Czekam na kolejną edycję!."