Zmiany w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez OptiBuy

Zmiany w wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez OptiBuy

17 kwietnia 2020

W związku z obecną sytuacją odwołaliśmy wiosenne konferencje oraz warsztaty. Z nadzieją patrzymy na październik... A teraz, zachęcamy do uczestnictwa w webinarach oraz szkoleniach online.

 

 

 

Rzeczywistość, w której nagłówki gazet, serwisów oraz postów z sieciach społecznościowych zostały zdominowane przez pojęcia: epidemia, pandemia, koronowirus, stała się naszą codziennością. Małymi kroczkami uczymy się żyć w tej 'nowej normalności'.

 

Czekając na przełom w walce z wirusem (również aktywnie: LINK) musimy podporządkować się jednak warunkom i stosować do zaleceń jakie otrzymujemy od naukowców czy rządu.

 

Postanowiliśmy ostatecznie odwołać tegoroczną edycję konferencji PROCON Indirect Forum, dedykowaną zakupom pośrednim oraz PROCON Industry - dla zakupów produkcyjnych i nie tylko. Wprowadziliśmy też pewnie zmiany w terminach warsztatów i szkoleń zakupowych, jednocześnie proponując rozwiązania opartę o komunikację online.

 

Wydarzenia 2020 (aktualizacja 17.04.2020)

 

Z dużą nadzieją patrzymy na październikową PROCON/POLZAK 2020. Kolejną edycję największej konferencji zakupowej w Polsce, do uczestnictwa w której serdecznie zapraszamy.

W jej ramach nie zabraknie tematów związanych z zakupami pośrednimi czy....  Srawdźcie sami:

 

PROCON/POLZAK 2020

 

Powrót do listy