Zapraszamy na studia podyplomowe „Zarządzanie zakupami” na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie

21 maja 2016

OptiBuy i Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki (PSML)  są partnerami studiów podyplomowych „Zarządzanie Zakupami”, które od października 2015 roku uruchamia Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wśród wiodących wykładowców, którzy będą prowadzili zajęcia ze słuchaczami znajduje się Tomasz Gonsior, dr nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania zakupami uzyskany na Uniwersytecie w Kolonii, absolwent studiów ekonomiczno-technicznych w Karlsruhe Institute of Technology (KIT), partner w firmie OptiBuy.

 

Uczestnicy studiów podyplomowych „Zarządzanie Zakupami” będą mieli okazję doskonalić swoje umiejętności w następujących obszarach:

  • strategiczne zarządzanie zakupami,realizacja procesu zakupowego, w tym stosowania instrumentów zarządzania zakupami w praktyce działań  rynkowych (np. analizy ABC, XYZ, TCO),
  • komunikacja i negocjacje w procesie zakupów,
  • controling procesów zakupowych,
  • marketing w  zakupach,
  • planowanie zakupów,
  • ustalanie zasad kalkulacji kosztów zakupowych,
  • metod i technik zastosowań rozwiązań informatycznych w zakupach oraz metod zakupowych przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i narzędzi np. elektroniczne platformy i systemy zakupowe.

Uczestnicy zapoznają się również z  różnicami kulturowymi w globalnym świecie współpracy z dostawcami.

Rekrutacja trwa na stronie Akademii Leona Koźmińskiego. Można zgłaszać się do 15 września 2015, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Planowany termin rozpoczęcia zajęć to październik 2015 roku.

Studia będą trwać dwa semestry, zajęcia będą odbywać się raz lub dwa razy w miesiącu.

 

Poznaj szczegóły kierunku studiów Zarządzanie Zakupami

 

 

Powrót do listy