Ruszyła V edycja PROCON Awards!

18 czerwca 2019

Kto otrzyma tytuł „Supplier of the Year 2018”?

 

Konkurs PROCON Awards, organizowany w ramach największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON/POLZAK, skierowanej do wyższej kadry zarządzającej zakupami korporacyjnymi, ma za zadanie wyłonić i wyróżnić NAJLEPSZYCH DOSTAWCÓW usług dla biznesu. 

PROCON Awards powstał z potrzeby pokazania jak ważne jest budowanie relacji partnerskich między dostawcami a klientami na rynku B2B. Ścisła współpraca dostawców z klientami oparta na partnerstwie, pozwala na szybkie diagnozowanie zmieniających się potrzeb i oczekiwań, w zależności od obecnego i przewidywanego ich rozwoju organizacyjnego, technologicznego oraz marketingowego

 

Analogicznie do poprzednich lat, Konkurs podzielony jest na trzy kategorie:

  • IT
  • Logistics Services
  • Creative Services

W tym roku, mając na uwadze spersonalizowanie podejścia do uczestników konkursu, dla każdej kategorii zostanie przyporządkowana oddzielna Kapituła Konkursowa.

Firmy mogą wysyłać swoje kandydatury do 13 września. Kapituła relewantnej kategorii, na podstawie otrzymanych formularzy zgłoszeniowych, wybierze firmy kwalifikujące się do II etapu.

Najbardziej wartościowym elementem całej inicjatywy jest charakter II etapu, w którym nominowane organizacje podają kontakt do co najmniej pięciu klientów, z którymi współpracują lub współpracowali na przestrzeni ostatnich trzech lat. Wskazani klienci oceniają jakość współpracy i przesyłają swoje opinie – na tej podstawie, kapituła wybiera zwycięzcę i przyznaje tytuł Dostawcy Roku we właściwej kategorii.

Gala wręczenia nagród PROCON AWARDS 2019 odbędzie się 1-ego dnia największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON/POLZAK 2019 – 21 października w Hotelu Marriott w Warszawie.

Zwycięskie wyróżnienie i znak Supplier of the Year, jest symbolem innowacyjności, potencjału biznesowego oraz poziomu partnerskich relacji ze zleceniodawcami.

Laureatami poprzedniej edycji w poszczególnych kategoriach zostali:

  • IT – YETIFORCE
  • LOGISTICS SERVICES – TSLOGISTIC responsibly
  • CREATIVE SERVICES – ENDORFINA events

Dodatkowo, wyróżnione zostały firmy: SEVENETMEA GROUP – EVENT 360, FSWO Creative Agency

 

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

SZCZEGÓŁY KONKURSU

 

 

 

 

Powrót do listy