Platforma zakupowa NEXTBUY w nowej odsłonie

31 maja 2016

Platforma zakupowa NEXTBUY, która wspiera kupców w zarządzaniu relacjami z dostawcami właśnie została zaktualizowana do wersji oznaczonej numerem 9. System został wzbogacony o nowe funkcjonalności poprawiające komfort pracy i ułatwiające tworzenie formularzy przetargowych. Korzystanie z platformy teraz jest jeszcze prostsze m.in. ze względu na podpowiedzi, które system wyświetla automatycznie podczas planowania przetargu, tworzenia zamówienia, szablonu zapotrzebowania czy umowy.

 

Kupujesz cyklicznie? Twórz własne szablony RFx

Postępowania zakupowe realizowane cyklicznie na platformie NEXTBUY realizowane są poprzez szablony RFx, które usprawniają przygotowanie dokumentów związanych z prowadzonym procesem zakupowym. Najnowsza aktualizacja platformy wprowadza możliwość definiowania domyślnych szablonów dla każdego użytkownika lub określonej grupy osób korzystających z systemu.

 

Nowe drzewo kategorii ułatwi zapraszanie właściwych dostawców do zapytań

Na platformie możliwe jest stworzenie kompletnego formularza przetargowego. Do zapytania mogą zostać dodane całe gamy opcji: tabele, pytania otwarte, załączniki, pola jednokrotnego i wielokrotnego wyboru. Aby przyspieszyć proces tworzenia zapytania w nowej wersji systemu użytkownicy otrzymali dostęp do nowego drzewa kategorii ułatwiającego kupowanie m.in. artykułów przemysłowych, surowców, elektroniki, wyposażenia biur i magazynów a także usług IT, telekomunikacyjnych, transportowych, budownictwa, usług dla biura itd.

 

Nowe tabele oraz funkcje filtrowania i sortowania

Mocną stroną platformy NEXTBUY są tabele, które w przejrzysty sposób prezentują zawartość katalogów. Aktualizacja systemu przynosi nowe, zaawansowane funkcje flirtowania i sortowania treści tabel, a widoki otrzymały nowy, bardziej nowoczesny wygląd.

Ponadto został zmodyfikowany panel boczny listy przetargów, który oferuje kupcowi bezpośredni dostęp do prostych narzędzi analitycznych oraz informacji o wartości najlepszej oferty i uzyskanych oszczędnościach.

 

NEXTBUY, czyli prostsze zakupy

Platforma zakupowa NEXTBUY jest narzędziem typu e-procurement dostępnym z poziomu każdej nowoczesnej przeglądarki internetowej. System został zbudowany w chmurze obliczeniowej, dlatego jego wdrożenie nie wymaga prowadzenia w firmie skomplikowanych prac informatycznych.

Za pośrednictwem platformy NEXTBUY kupcy mogą w prosty sposób tworzyć zapytania ofertowe, zbierać oferty od dostawców, dokonywać ich analizy, a następnie zarządzać dalszym przebiegiem postępowania. Rozwiązanie oferuje kompleksowe podejście do obsługi procesów zakupowych – począwszy od zgłoszenia zapotrzebowania aż do rozliczenia faktury. Wyjątkowo elastyczna architektura pozwala z łatwością dostosować funkcjonalność systemu do specyfiki postępowań prowadzonych przez firmy oraz instytucje.

Platforma NEXTBUY jest stale udoskonalana przez zespół złożony z programistów i ekspertów branży zakupowej. Kolejne aktualizacje rozwiązania będą wypuszczane co 6 tygodni.

 

Poznaj możliwości platformy zakupowej NextBuy

 

Powrót do listy