OptiBuy z największą liczbą certyfikowanych konsultantów Ivalua w EMEA

17 lipca 2018

Możemy pochwalić się największą liczbą certyfikowanych konsultantów dla Ivalua – kompleksowego rozwiązania SaaS dla działów zakupów.

 

Jak informowaliśmy na początku roku – 3 członków naszego zespołu, przeszło wymagający proces akredytacji w 2017. Wspominaliśmy również o kolejnych 10, którzy mieli zdobyć te same certyfikaty w szkoleniowym programie szkoleniowym Ivalua.

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że kolejnych 12 specjalistów otrzymało certyfikaty potwierdzające ich kompetencje. To razem 15 profesjonalistów akredytowanych w zakresie funkcjonalności Procure-2-Pay i Source-2-Contract, oferowanych przez system.

Globalna liczba konsultantów Ivalua, posiadających takie certyfikaty w regionie EMEA to 83. Ze swoimi 15 ekspertami, OptiBuy oficjalnie dzierży tytuł za rekordową liczbę certyfikowanych konsultantów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Co więcej, ten wynik pozycjonuje naszą firmę w czołówce światowych liderów, wśród znanych gigantów konsultingowych.

 
Jestem bardzo zadowolony z wyników Programu Certyfikacyjnego. Jedynie około 60% uczestników, zdobywa te dokumenty. Dlatego, zdawalność na poziomie 100% to zachwycający wskaźnik potencjału naszego zespołu i kwalifikacji jakie posiadają jego członkowie. Jednocześnie, pokazuje on profesjonalizm OptiBuy w zakresie wdrożeń Ivalua – jakość usług, która może być bezpośrednio przełożona na wydajność klientów i optymalizację ich procesów zakupowych – mówi Mateusz Borowiecki, Dyrektor Zarządzający w OptiBuy.
 

Akademia stworzona przez Ivalua oraz ich program akredytacji dla Partnerów, pozwala na doskonalenie umiejętności programistycznych, poznawanie nowych możliwości systemu oraz sposobów na szybkie reagowanie na potrzeby klientów. Niemniej, nasi specjaliści podkreślali jak ważne były dla nich doświadczenia, które zdobyli podczas projektów wdrożeniowych w Szwajcarii, Hiszpanii, Niemczech, Austrii czy we Włoszech.

Powrót do listy