WYDARZENIE PARTNERSKIE

O wiele więcej, niż tylko e-procurement, czyli konferencja eBizForum 2019

8 listopada 2019

W dniach 6-8 listopada, uwaga praktyków zajmujących się e-procurementem oraz zamówieniami publicznymi skierowana byłą na Ostrawę, gdzie w Hotelu Imperial, odbywało się jedno z największych, europejskich wydarzeń poświęconych elektronizacji zakupów firmowych oraz publicznych.

 

 

 

Od lat, konferencja eBizForum, przyciąga setki specjalistów, ekspertów i entuzjastów cyfryzacji zakupów, przetargów i zamówień z całej Europy. Wydarzenie łączy w sobie elementy biznesowe, networkingowe oraz z pogranicza lifestyle’u, zdrowia, sportu i sztuki.

 

Festiwal - nie konferencja

Wydarzenie otworzył we wtorkowy wieczór wyjątkowy wernisaż. Wystawa pt. RAZEM to niepowtarzalna okazja dla uczestników konferencji, organizatorów i ich przyjaciół do zaprezentowania swoich prac oraz obejrzenia dzieł koleżanek i kolegów z branży.

Jak sugerują sami organizatorzy (PROEBIZ), podczas konferencji „panuje taka atmosfera, że zamiast nazwy konferencja zaczęto używać innej – festiwal”.

Pośród licznych przedstawicieli naszego kraju, Mateusz Borowiecki (OptiBuy) i Jacek Jarmuszczak (NextBuy), których nazwiska wielokrotnie pojawiały się w tegorocznej agendzie wydarzenia, w pełni potwierdzają wyjątkowy klimat eBizForum.

 
- Inspirujące historie i przykłady, fascynujące dyskusje w potężnych dawkach, nowe kontakty na każdym kroku oraz atmosfera. Wyjątkowa, rzadko spotykana w biznesie, atmosfera. Wspaniale i efektywnie spędzony czas – podsumowuje Jacek Jarmuszczak, Procurement Technology Development VP w NextBuy, który aktywnie udzielał się merytorycznie.
 

Podczas prezentacji pierwszego dnia konferencji, mówił o tym jak bronić się przed kartelem, a drugiego – wraz z Marcinem Zborowskim (Signify) – jak negocjować z dostawcami, gdy… nie ma dostawców i brakuje możliwości. Dodatkowo, razem z Martą Macke (Shortlist Consulting) i Bernardem Adamczakiem (Dr. Schneider) wziął udział w dyskusji o partnerskich relacjach oraz rozwoju przez innowacje w ramach tzw. Kraljič Stage. Bloku tematycznego prowadzonego, przez nikogo innego, niż przez dr Petera Kraljiča, legendę zakupów korporacyjnych.

Bardzo odpowiedzialne zadanie przypadło Mateuszowi Borowieckiemu, który oficjalnie otworzył drugi dzień wydarzenia. Dobę wcześniej, z kolei, po raz pierwszy w Czechach zaprezentował zastosowania i korzyści jakie przynieść może firmie stosowanie narzędzia do kompleksowej elektronizacji zakupów, czyli NextBuy.

 
- Poza rewelacyjnymi dyskusjami w niespodziewanych lokalizacjach, cennymi kontaktami z innymi ekspertami, potężną dawką najlepszych praktyk i trendów z zakresu elektronizacji zakupów, eBizForum robi ogromne wrażenie swoją naturalnością. Sposobem w jaki łączy codzienne życie uczestników – bieganie, pasje, zdrowie – z pracą i biznesem. Digitalizacja - coraz częściej pozwala nam być bardziej efektywnym i odzyskać czas poświęcany do tej pory na powtarzalne czy czasochłonne zadania, pracę. Widać to właśnie w atmosferze eBizForum – nie samą pracą żyje człowiek. – mówi Mateusz Borowiecki, CEO w OptiBuy.
 
 
 
Powrót do listy