Konkurs PROCON AWARDS 2017 – weź udział i zdobądź tytuł „Dostawcy Roku 2016”

Ruszyła trzecia edycja Konkursu PROCON Awards. Podobnie jak w poprzednich latach w Konkursie wyłonimy najlepszych dostawców oferujących usługi dla biznesu. Tytuł „Supplier of the Year 2016” można zdobyć w następujących kategoriach: IT, Event Agency, Logistic Services. Udział w Konkursie jest bezpłatny – wystarczy wypełnić formularz. A więc do dzieła!

I etap konkursu rusza 26 lipca i trwać będzie aż do 13 września. Tyle czasu mają firmy na wypełnienie kwestionariusza, który znaleźć będzie można na stronie: www.konferencja-proconpolzak.pl. Po upływie terminu formularze trafią do Kapituły Konkursu, która wybierze 5 firm z każdej kategorii, które przejdą do kolejnego etapu. W skład Kapituły wchodzą: Mateusz Borowiecki, CEO OptiBuy, Andrzej Zawistowski, Członek Zarządu PSML, dr Mirosław Antonowicz, wykładowca ALK, Członek Zarządu PKP oraz Marta Macke, Managing Parnter w Shortlist Consulting.. W tym roku do kapituły dołączyła Magdalena Galińska, kierownik ds. Zakupów Usług Eventowych, Polpharma, która w ubiegłym roku otrzymała nagrodę w konkursie MP Power Awards.

W ubiegłym roku w kategorii IT zwyciężyła firma Itprojekt. – Konkurs PROCON Awards to jedyne tego rodzaju wydarzenie zorganizowane przez reprezentantów branży zakupowej w Polsce – czyli osoby bezpośrednio odpowiedzialne za zakup produktów i usług w średnich i dużych przedsiębiorstwach – powiedział Prezes Zarządu Itpojekt Piotr Synowski. W kategorii Logistics Services najlepsza okazała się spółka Kuehne + Nagel, natomiast w Creative Services Kapituła nagrodziła Agencję POWER. Być może w tym roku tytuł „Supplier of the Year 2016” trafi w inne ręce.

Dlaczego warto wziąć udział w Konkursie?

Tytuł „Dostawcy Roku” jest cennym wyróżnieniem branżowym, które potwierdza jakość oferowanych usług dla biznesu. Ponadto zwycięzcy PROCON Awards będą mieli prawo do posługiwanie się logotypem Konkursu na stronie internetowej i wszelkich materiałach marketingowych. Wybór zwycięzców nie jest przypadkowy. Dokonują go w końcu przedstawiciele polskiego środowiska zakupowego, świata nauki i biznesu.

Jak zgłosić się do Konkursu?

Żeby wziąć udział w Konkursie, wystarczy wypełnić kwestionariusz dostępny do 13 września pod poniższymi linkami. Znajdą go również Państwo na stronie PROCON/POLZAK 2017.

Ankiety będą dostępne do 13 września 2017.

Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Zapraszamy wszystkie firmy IT, logistyczne oraz agencje eventowe. Więcej już wkrótce!

Etapy Konkursu PROCON Awards 2017

I etap konkursu trwa do 13.09 br. Dzień po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń odbędą się obrady Kapituły. Podczas obrad Kapituła wybierze po 5 firm z każdej kategorii, które przejdą do kolejnego etapu.

II etap polega na podaniu kontaktów do co najmniej 5 klientów, z którymi firma współpracowała na przestrzeni ostatnich 3 lat. Klienci firm zakwalifikowanych do II etapu, będą musieli wystawić spółce opinię.Na podstawie tych opinii Kapituła wybierze zwycięzców konkursu w trzech kategoriach.

Więcej informacji:

Martyna Rozesłaniec

+48 695 116 727

martyna.rozeslaniec@optibuy.com

OPTIBUY Sp. z o.o.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa

Tel: +48 22 661 52 60
Fax: +48 22 661 52 61
Email: info@optibuy.com

NEWSLETTER