Wybrane opinie naszych klientów

na temat dotychczas zrealizowanych projektów

Stephan Hänni
Head of Corporate Procurement

Nasza współpraca z OptiBuy była efektywna, wydajna i profesjonalna. Zmierzyliśmy się z wyzwaniem stawianym przez stworzenie zapytania (RFI) dla bardzo specyficznej grupy produktowej. Naszym celem było znalezienie europejskiego partnera, który sprostałby naszym wysokim standardom jakości. Dopracowanie dokładnych wymagań z OptiBuy było dla nas niezmiernie ważne – zarówno na poziomie dostawcy, jak i w zakresie portfolio produktów. Osiągnęliśmy porozumienie dzięki profesjonalnej ekspertyzie wszystkich zaangażowanych w projekt. Rozmowy, które doprowadziły nas do tego punktu, były jednocześnie krytyczne i konstruktywne. Wynikiem wszystkich działań było znalezienie dostawców, którzy zostali perfekcyjnie dopasowani do stawianych wymagań. Zdecydowanie polecamy firmę OptiBuy jako dostawcę usług Konsultingu Zakupowego.

Florian Matthes
Dyrektor Zakupów na Europę

Firma OptiBuy przeprowadziła kompleksowy projekt optymalizacyjny, który zaowocował rocznymi oszczędnościami w wysokości kilku milionów złotych dla naszego polskiego oddziału. Konsultanci nie skupiali się jednak na zwykłym cięciu kosztów i zaproponowali szereg innowacyjnych rozwiązań zakupowych. Planujemy kontynuować współpracę z firmą OptiBuy.

Joanna Zyguła
Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu

Konsultanci OptiBuy wspierali nas w realizacji projektu optymalizacji kosztów pośrednich na skalę Polski. Największym wyzwaniem dla zespołu realizującego projekt było znalezienie najlepszego modelu współpracy z dostawcami wobec mocno rozproszonej struktury poszczególnych zakładów i specyfikę działalności Seco/Warwick. W celu uzyskania oszczędności wdrożyliśmy innowacyjne rozwiązania, które ułatwią prace nad projektami biznesowymi prowadzonymi przez firmę i przekładają się na oszczędności w optymalizowanych kategoriach kosztów.

Jean – Pierre Quiniou
Head of Purchasing

Celem naszej współpracy z konsultantami Optibuy było pogłębienie wiedzy na temat rynku Europy Środkowo-Wschodniej i identyfikacja najlepszych potencjalnych dostawców dla naszej firmy. Byliśmy pod wrażeniem skutecznej metodologii i profesjonalnych narzędzi Optibuy stosowanych w procesie Global Sourcing, dzięki którym dostawcy o dużym potencjale byli gotowi niezwłocznie nawiązać z nami współpracę. Ogólna współpraca z Optibuy przekroczyła nasze oczekiwania pod względem profesjonalnego podejścia, standardów jakości, a także zorientowania na wyniki, jakie cechowały obsługujący nas zespół. Chętnie skorzystamy z usług Optibuy w przypadku kolejnego projektu Global Sourcing.

Sebastian Gamble
Head of Purchasing

Konsultanci OptiBuy zaprezentowali szeroką wiedzę na temat rynków dostawców, jak również kategorii zakupowych w ramach których poszukiwaliśmy nowych partnerów biznesowych. Pozwoliło to nam osiągnąć efekty prac projektowych, które przekroczyły nasze oczekiwania.

Oliver Scholler
Head of Purchasing

Jesteśmy pod wrażeniem wyników osiągniętych przez konsultantów OptiBuy na pilotażowym projekcie dotyczącym identyfiikacji i oceny dostawców w Rosji i krajach byłego Związku Radzieckiego (CIS). W związku z pozytywnymi rezultatami będziemy brali pod uwagę OptiBuy przy kolejnych projektach.

OPTIBUY Sp. z o.o.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa

Tel: +48 22 253 74 56
Email: info@optibuy.com

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter i dołącz do ekspertów branży zakupowej!

Leave Comment