PROCON Manufacturing 2016 – zakupowe wydarzenie roku w branży przemysłowej

12 maja w hotelu Monopol w Katowicach odbędzie się konferencja zakupowa PROCON Manufacturing 2016, pierwsza w Polsce konferencja poświęcona zakupom w firmach z sektora przemysłowego. Udział w wydarzeniu dla kupców firm produkcyjnych jest bezpłatny. Zapisy prowadzone są na stronie www.procon-manufacturing.pl Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objęło Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki (PSML).

procon_manufacturing

Tematyką wiodącą konferencji PROCON Manufacturing 2016 będzie zarządzanie kosztami materiałowymi, a także strategia Global Sourcing, która gwarantuje dostęp do światowego rynku dostawców. Eksperci będą dzielić się również wiedzą na temat najbardziej efektywnych sposobów zakupu surowców i zaprezentują konkretne przykłady zastosowań poszczególnych mechanizmów zakupowych. Na stronie internetowej konferencji dostępny jest wstępny program wydarzenia, wkrótce zaprezentowane zostaną sylwetki prelegentów oraz finalna wersja agendy.

„Efektywność działań zakupowych przedsiębiorstw produkcyjnych jest uzależniona od przyjętej strategii zakupowej oraz narzędzi, za pośrednictwem których strategia ta jest realizowana. Zarządzanie kosztami materiałowymi to temat bardzo złożony, o dużym potencjale oszczędnościowym. Przedsiębiorstwa, które postawią na skuteczne mechanizmy zakupowe są w stanie uzyskać trwałą przewagę konkurencyjną na rynku. Nasza konferencja będzie dla kupców doskonałą okazją, aby poznać nowoczesne strategie wdrażane z powodzeniem przez przedsiębiorstwa w Polsce i w Europie.” – powiedział Mateusz Borowiecki, prezes firmy OptiBuy, organizator konferencji.

Konferencja PROCON Manufacturing 2016 w jednym miejscu skupi menedżerów z działów zakupów, finansów oraz wszystkie osoby zainteresowane usprawnieniem procesów zakupowych w przedsiębiorstwach produkcyjnych min. z branży przemysłowej, maszynowej, motoryzacyjnej i lotniczej. Do udziału w wydarzeniu organizator zaprasza również dostawców, którzy będą mieli okazję nawiązania bezpośrednich kontaktów z osobami decyzyjnymi z największych firm produkcyjnych.

Na miejsce konferencji organizatorzy wybrali Katowice, największy ośrodek przemysłowy w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w hotelu Monopol, który przygotował specjalną ofertę noclegową dla uczestników. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie internetowej konferencji.

PROCON Manufacturing 2016 to kolejny projekt konferencyjny firmy doradczej OptiBuy, współorganizatora największego wydarzenie zakupowego w Polsce, czyli konferencji PROCON/POLZAK. Tegoroczna edycja tej imprezy odbędzie się w dniach 18-19 października w hotelu Intercontinental w Warszawie.

OPTIBUY Sp. z o.o.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Grzybowska 80/82
00-844 Warszawa

Tel: +48 22 661 52 60
Fax: +48 22 661 52 61
Email: info@optibuy.com

NEWSLETTER