OptiBuy rozwija zespół w Szwajcarii

OptiBuy nawiązał współpracę z dwoma doświadczonymi ekspertami w obszarze zakupów – Frankiem Schoenfeldem oraz Marcelem Thoutbergerem, którzy będą prowadzić projekty konsultingowe dla klientów firmy w Szwajcarii. Obaj konsultanci w przeszłości pracowali na stanowiskach Senior Consultants oraz Interim-Managers zarządzając i wdrażając różne projekty zakupowe.

Bez-tytułu1

Nowi konsultanci są przekonani, że spadek wartości franka wpłynie negatywnie na możliwości eksportowe firmy szwajcarskich. Dlatego przedsiębiorstwa są zmuszone przemyśleć strukturę łańcucha dostaw i zreorganizować procesy zakupowe, aby funkcjonowały w sposób możliwie najbardziej optymalny. Przekłada się to na silne zapotrzebowanie szwajcarskich firm na doradztwo eksperckie i wsparcie we wdrażaniu skutecznych rozwiązań zakupowych. Stwarza to duże pole do działania dla wzmocnionego zespołu OptiBuy, który pracuje w biurze firmy w Bernie.

„Jesteśmy szczęśliwi, że Frank i Marcel dołączają do zespołu OptiBuy. Myślę, że wniosą do niego sporo nowej energii i przyczynią się do naszego wzrostu. To doświadczeni konsultanci, którzy z powodzeniem prowadzili wiele ciekawych projektów w Szwajcarii.” – powiedział Bartłomiej Bącik, Partner w firmie OptiBuy.

OPTIBUY Sp. z o.o.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Grzybowska 80/82
00-844 Warszawa

Tel: +48 22 661 52 60
Fax: +48 22 661 52 61
Email: info@optibuy.com

NEWSLETTER