OptiBuy rozwija działalność w Kieleckim Parku Technologicznym

OptiBuy rozwija działalność w Kieleckim Parku Technologicznym i wynajmuje kolejną powierzchnię, tym razem w Zespole Inkubatorów KPT jako lokator strategiczny Parku.

kpt

Firma wynajęła biuro w budynku SKYE INC. OptiBuy oraz spółki powiązane: ISRM sp. z o.o., IMA-Technik są obecne w KPT od 2013 roku. Zajmują powierzchnie w hali OULU.

„OptiBuy ma duży potencjał rozwojowy, a w planach realizację innowacyjnych przedsięwzięć. Co ważne, firma planuje stworzyć nowe miejsca pracy dla wysoko wykwalifikowanych pracowników, głównie programistów. Dodatkowo spółka chce nawiązać współpracę z uczelniami – to zdecydowało o tym, że firma została lokatorem strategicznym dla Kieleckiego Parku Technologicznego i rekomendowana została do wynajmu powierzchni w inkubatorze” – tłumaczy Joanna Rudawska, Kierownik Działu Projektów Rozwojowych, KPT

Lokator strategiczny KPT to przedsiębiorca o dużym potencjale rozwojowym, działający na rynku dłużej niż 3 lata, wdrażający lub planujący wdrożenie innowacyjnych rozwiązań, prowadzący działalność badawczą lub rozwojową.

„Dziękujemy Kieleckiemu Parkowi Technologicznemu za współpracę i wsparcie w działaniu, zwłaszcza w procesie rekrutacji wykwalifikowanych pracowników specjalizujących się w programowaniu przede wszystkim w systemie Java. W związku z dynamicznym rozwojem naszej platformy zakupowej NEXTBUY cały czas poszukujemy programistów i wdrożeniowców IT, którzy dołączą do kieleckiego zespołu.” – powiedział Mateusz Borowiecki, prezes firmy OptiBuy Sp. z o.o.

OPTIBUY Sp. z o.o.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Grzybowska 80/82
00-844 Warszawa

Tel: +48 22 661 52 60
Fax: +48 22 661 52 61
Email: info@optibuy.com

NEWSLETTER