OptiBuy – Oszczędności w zasięgu ręki

Kupuj mądrze, myśl perspektywicznie: OptiBuy wspiera Twoją firmę w doskonaleniu warunków i struktury działań zakupowych, opierając je na solidnych i zbalansowanych podstawach. Dostarczamy usługi inteligentnego doradztwa w obszarze zakupów: od analizy poprzez doradztwo strategiczne, kończąc na pełnym wdrożeniu proponowanych rozwiązań włącznie z narzędziami IT.

Eksperci OptiBuy charakteryzują się dogłębną znajomością działań zakupowych, procesów produkcyjnych, struktur organizacyjnych, a także handlowego i technicznego know-how. OptiBuy wypracowuje optymalne rozwiązania dla każdego ze swoich klientów, poprzez całościowe i  interdyscyplinarne podejście.

Podstawą usług doradczych jest zasada Co-Gdzie-Jak. OptiBuy analizuje co, gdzie i jak Twoja firma kupuje, aby wspólnie wykorzystać jej potencjał optymalizacyjny. W konsekwencji tych działań, masz możliwość poprawienia rentowności, redukcji kosztów zakupowych w długim okresie, zwiększenia płynności kapitału oraz przystosowania organizacji zakupowej do elastycznego reagowania na zmiany na rynku.

OPTIBUY Sp. z o.o.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa

Tel: +48 22 661 52 60
Email: info@optibuy.com

NEWSLETTER

Leave Comment