Misja i filozofia doradztwa

Naszą misją jest oferowanie najwyższej klasy doradztwa zakupowego, które realizujemy dzięki bogatemu doświadczeniu, zaawansowanym narzędziom i metodom oraz wsparciu naszych międzynarodowych lokalizacji.

Podstawą naszej pracy przy projektach jest:

Filozofia doradztwa OptiBuy –
od analizy, poprzez strategię do wdrożenia opartego na trwałości rozwiązań.

W trakcie fazy diagnostycznej nasi konsultanci koncentrują się na analizie sytuacji w firmie oraz wypracowaniu nowego, efektywnego podejścia do procesów zakupowych. Następnie, bazując na wynikach analizy, konstruują strategię optymalizacji wraz ze szczegółowym trybem postępowania. Dodatkowo, w trakcie diagnozy,  liderzy projektu OptiBuy mobilizują pracowników klienta do pomocy przy zarządzaniu zmianą, aby przekonać ich do prowadzonego projektu.

W fazie implementacji, OptiBuy oferuje swoim klientom dostosowane do potrzeb i elastyczne wsparcie. Oznacza to, że zarządzamy, koordynujemy i monitorujemy proces wprowadzania rekomendowanych przez nas działań. Dodatkowo dajemy naszym klientom wsparcie jako partnerzy w trakcie całego projektu i odpowiadamy
na specjalistyczne pytania.

Aby zapewnić trwałość zaimplementowanych zmian i rozwiązań, oferujemy naszym klientom specyfikację i wdrożenie narzędzi IT, które przyczynią się do wsparcia zarówno kadry zarządzającej, jak i pracowników operacyjnych przy planowaniu, przeprowadzaniu i monitorowaniu transakcji zakupowych.

OPTIBUY Sp. z o.o.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa

Tel: +48 22 253 74 56
Email: info@optibuy.com

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter i dołącz do ekspertów branży zakupowej!

Leave Comment