Aktualności

Druga edycja konferencji zakupowej – PROCON Indirect Forum 2018 – za nami!

W dniach 20-21 marca w hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyła się kolejna edycja konferencji Procon Indirect Forum, przeznaczonej dla zakupów nieprodukcyjnych. W tym roku motywem przewodnim wydarzenia było hasło: „From cost cutting to value creation”. Zgodnie z tematem, wystąpienia koncentrowały się na sposobach tworzenia wartości działu zakupów w organizacji.

0 komentarzy

OptiBuy – Srebrny Partner w Paryżu

Po zaprezentowaniu działalności naszej firmy na Ivalua Partner Meeting w styczniu, pora na przedstawienie OptiBuy szerszej publice. Zostaliśmy Srebrnym Partnerem prestiżowego wydarzenia w Paryżu – zaprszamy na Ivalua Now!

0 komentarzy

Od redukcji kosztów do kreacji wartości – PROCON Indirect Forum 2018 już w marcu!

Jaka jest rola działu zakupów w organizacji w erze 4.0? Jak budować wartość dodaną zakupów? Jak budować zespół zakupowy i jego pozycję wewnątrz przedsiębiorstwa?
Na te (i inne pytania) odpowiedzą…

0 komentarzy

OptiBuy optymalizuje wewnętrzne procesy światowego lidera obróbki cieplnej

Światowy potentat rozwiązań obróbki cieplnej z bazą klientów z 70 krajów, mowa tu o SECO/WARWICK, od lat systematycznie pracuje nad optymalizacją różnych procesów. Tym razem wewnętrznych procesów biznesowych, gdzie celem działań jest stworzenie fundamentów do dalszego rozwoju.

0 komentarzy

OptiBuy w 2017 – infografika

Koniec roku to idealny czas na podsumowania. Dziękując za wspólny rok, pełen udanych projektów i sukcesów, ale również zmian i wyzwań – prezentujemy infografikę podsumowującą ostatnie (niemal) 365 dni.

0 komentarzy

6 trendów kształtujących branżę zakupową w nadchodzących latach

Wydarzenia takie jak konferencja zakupowa PROCON/POLZAK 2017 pozwalają zestawić ze sobą najciekawsze i najbardziej interesujące poglądy oraz opinie praktyków zakupowych. Zebraliśmy je w formie 6 głównych trendów.

0 komentarzy

Dyplomy rozdane. Gratulujemy absolwentom!

Na Akademii im. Leona Koźmińskiego odbyło się oficjalne wręczenie dyplomów absolwentów kierunku studiów podyplomowych Zarządzanie Zakupami, którego partnerem jest OptiBuy, oraz kierunku Logistyka w Zarządzaniu.

0 komentarzy

IV KONFERENCJA EVENT BIZNES ZA NAMI

Wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane specjalnie z myślą o branży eventowej w Polsce, IV edycja konferencji skutecznego eventu Event Biznes odbyła się 7 listopada br. w centrum targowo-konferencyjnym Digital Knowledge Village w Warszawie. Była to doskonała okazja do integracji środowiska, wymiany doświadczeń oraz wzajemnych inspiracji. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Branży Eventowej.

0 komentarzy

PROCON/POLZAK 2017 największą konferencją zakupową w kraju

Konferencja PROCON/POLZAK, organizowana przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Menadżerów Logistyki i Zakupów, po raz kolejny pobiła rekord frekwencji. W dniach 17 i 18 października Hotel InterContinental, w którym odbyło się wydarzenie, odwiedziło prawie…

0 komentarzy

Najlepsze praktyki sourcingowe – 4th Procurement & Supply Forum

O najlepszych praktykach sourcingowych w regionie CEE rozmawiano 24 październikach w ramach 4. Procurement & Supply Forum organizowanego przez BME w Pradze. Prawie 200 praktyków i przedstawicieli firm poruszało tematy wpływu cyfryzacji na relacje w łańcuchu dostaw, omawiało najciekawsze case study i zagadnienia związane z kwalifikacją dostawców. Nie mogło nas tam zabraknąć!

0 komentarzy

Event Biznes ’17 – zapraszamy!

Stowarzyszenie Branży Eventowej 7 listopada br. zaprasza już po raz czwarty managerów, dyrektorów działu marketingu, specjalistów z sekcji zakupów, PRowców i HRowców oraz członków zarządów, odpowiedzialnych za komunikację i marketing, w świat informacji z zakresu budowania marki oraz korzyści sprzedażowo wizerunkowych uzyskiwanych dzięki zastosowaniu event marketingu.

0 komentarzy

FSWO – Partner eventowy godny zaufania

Poszukiwania Partnerów biznesowych godnych zaufania to często nie lada wyzwanie. Korzystając z naszych ostatnich doświadczeń przy organizacji największej w Polsce konferencji zakupowej, bez zastanowienia polecamy agencję kreatywną i eventową – FSWO. Mamy ku temu solidne powody.

0 komentarzy

OPTIBUY Sp. z o.o.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa

Tel: +48 22 253 74 56
Email: info@optibuy.com

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter i dołącz do ekspertów branży zakupowej!

Leave Comment