Aktualności

OptiBuy z największą liczbą certyfikowanych konsultantów Ivalua w EMEA

Możemy pochwalić się największą liczbą certyfikowanych konsultantów dla Ivalua – kompleksowego rozwiązania SaaS dla działów zakupów.

0 komentarzy

IV edycja konkursu PROCON Awards 2018 dla najlepszych dostawców

Rozpoczyna się kolejna edycja Konkursu PROCON AWARDS, który co roku wyróżnia najlepszych Dostawców usług dla biznesu. Zwycięzcy są nagradzani w trzech kategoriach: IT, Logistics oraz Creative Services. Udział w konkursie jest bezpłatny.

0 komentarzy

Inżynieria wartości, innowacje i zakupy, czyli PROCON Manufacturing 2018 za nami!

W dniach 24-25 maja w hotelu Novotel Centrum we Wrocławiu odbyła się trzecia edycja konferencji PROCON Manufacturing, przeznaczonej dla zakupów produkcyjnych. W tym roku motywem przewodnim wydarzenia było hasło: „Value Engineering and Innovations vs. Procurement”. Zgodnie z tematem, wystąpienia koncentrowały się na innowacjach w zakupach direct i zagadnieniu Przemysł 4.0.

0 komentarzy

OptiBuy i T-Systems Switzerland łączą siły dla Baloise Group

Baloise Group, europejski dostawca usług emerytalnych oraz ubezpieczeń, wdrożył nowe rozwiązanie Procurement-as-a-service typu cloud.

0 komentarzy

Druga edycja konferencji zakupowej – PROCON Indirect Forum 2018 – za nami!

W dniach 20-21 marca w hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyła się kolejna edycja konferencji Procon Indirect Forum, przeznaczonej dla zakupów nieprodukcyjnych. W tym roku motywem przewodnim wydarzenia było hasło: „From cost cutting to value creation”. Zgodnie z tematem, wystąpienia koncentrowały się na sposobach tworzenia wartości działu zakupów w organizacji.

0 komentarzy

OptiBuy – Srebrny Partner w Paryżu

Po zaprezentowaniu działalności naszej firmy na Ivalua Partner Meeting w styczniu, pora na przedstawienie OptiBuy szerszej publice. Zostaliśmy Srebrnym Partnerem prestiżowego wydarzenia w Paryżu – zaprszamy na Ivalua Now!

0 komentarzy

Od redukcji kosztów do kreacji wartości – PROCON Indirect Forum 2018 już w marcu!

Jaka jest rola działu zakupów w organizacji w erze 4.0? Jak budować wartość dodaną zakupów? Jak budować zespół zakupowy i jego pozycję wewnątrz przedsiębiorstwa?
Na te (i inne pytania) odpowiedzą…

0 komentarzy

OptiBuy optymalizuje wewnętrzne procesy światowego lidera obróbki cieplnej

Światowy potentat rozwiązań obróbki cieplnej z bazą klientów z 70 krajów, mowa tu o SECO/WARWICK, od lat systematycznie pracuje nad optymalizacją różnych procesów. Tym razem wewnętrznych procesów biznesowych, gdzie celem działań jest stworzenie fundamentów do dalszego rozwoju.

0 komentarzy

OptiBuy w 2017 – infografika

Koniec roku to idealny czas na podsumowania. Dziękując za wspólny rok, pełen udanych projektów i sukcesów, ale również zmian i wyzwań – prezentujemy infografikę podsumowującą ostatnie (niemal) 365 dni.

0 komentarzy

6 trendów kształtujących branżę zakupową w nadchodzących latach

Wydarzenia takie jak konferencja zakupowa PROCON/POLZAK 2017 pozwalają zestawić ze sobą najciekawsze i najbardziej interesujące poglądy oraz opinie praktyków zakupowych. Zebraliśmy je w formie 6 głównych trendów.

0 komentarzy

Dyplomy rozdane. Gratulujemy absolwentom!

Na Akademii im. Leona Koźmińskiego odbyło się oficjalne wręczenie dyplomów absolwentów kierunku studiów podyplomowych Zarządzanie Zakupami, którego partnerem jest OptiBuy, oraz kierunku Logistyka w Zarządzaniu.

0 komentarzy

IV KONFERENCJA EVENT BIZNES ZA NAMI

Wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane specjalnie z myślą o branży eventowej w Polsce, IV edycja konferencji skutecznego eventu Event Biznes odbyła się 7 listopada br. w centrum targowo-konferencyjnym Digital Knowledge Village w Warszawie. Była to doskonała okazja do integracji środowiska, wymiany doświadczeń oraz wzajemnych inspiracji. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Branży Eventowej.

0 komentarzy

OPTIBUY Sp. z o.o.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa

Tel: +48 22 253 74 56
Email: info@optibuy.com

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter i dołącz do ekspertów branży zakupowej!

Leave Comment