Aktualności

OptiBuy optymalizuje wewnętrzne procesy światowego lidera obróbki cieplnej

Światowy potentat rozwiązań obróbki cieplnej z bazą klientów z 70 krajów, mowa tu o SECO/WARWICK, od lat systematycznie pracuje nad optymalizacją różnych procesów. Tym razem wewnętrznych procesów biznesowych, gdzie celem działań jest stworzenie fundamentów do dalszego rozwoju.

0 komentarzy

OptiBuy w 2017 – infografika

Koniec roku to idealny czas na podsumowania. Dziękując za wspólny rok, pełen udanych projektów i sukcesów, ale również zmian i wyzwań – prezentujemy infografikę podsumowującą ostatnie (niemal) 365 dni.

0 komentarzy

6 trendów kształtujących branżę zakupową w nadchodzących latach

Wydarzenia takie jak konferencja zakupowa PROCON/POLZAK 2017 pozwalają zestawić ze sobą najciekawsze i najbardziej interesujące poglądy oraz opinie praktyków zakupowych. Zebraliśmy je w formie 6 głównych trendów.

0 komentarzy

Dyplomy rozdane. Gratulujemy absolwentom!

Na Akademii im. Leona Koźmińskiego odbyło się oficjalne wręczenie dyplomów absolwentów kierunku studiów podyplomowych Zarządzanie Zakupami, którego partnerem jest OptiBuy, oraz kierunku Logistyka w Zarządzaniu.

0 komentarzy

IV KONFERENCJA EVENT BIZNES ZA NAMI

Wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane specjalnie z myślą o branży eventowej w Polsce, IV edycja konferencji skutecznego eventu Event Biznes odbyła się 7 listopada br. w centrum targowo-konferencyjnym Digital Knowledge Village w Warszawie. Była to doskonała okazja do integracji środowiska, wymiany doświadczeń oraz wzajemnych inspiracji. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Branży Eventowej.

0 komentarzy

PROCON/POLZAK 2017 największą konferencją zakupową w kraju

Konferencja PROCON/POLZAK, organizowana przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Menadżerów Logistyki i Zakupów, po raz kolejny pobiła rekord frekwencji. W dniach 17 i 18 października Hotel InterContinental, w którym odbyło się wydarzenie, odwiedziło prawie…

0 komentarzy

Najlepsze praktyki sourcingowe – 4th Procurement & Supply Forum

O najlepszych praktykach sourcingowych w regionie CEE rozmawiano 24 październikach w ramach 4. Procurement & Supply Forum organizowanego przez BME w Pradze. Prawie 200 praktyków i przedstawicieli firm poruszało tematy wpływu cyfryzacji na relacje w łańcuchu dostaw, omawiało najciekawsze case study i zagadnienia związane z kwalifikacją dostawców. Nie mogło nas tam zabraknąć!

0 komentarzy

Event Biznes ’17 – zapraszamy!

Stowarzyszenie Branży Eventowej 7 listopada br. zaprasza już po raz czwarty managerów, dyrektorów działu marketingu, specjalistów z sekcji zakupów, PRowców i HRowców oraz członków zarządów, odpowiedzialnych za komunikację i marketing, w świat informacji z zakresu budowania marki oraz korzyści sprzedażowo wizerunkowych uzyskiwanych dzięki zastosowaniu event marketingu.

0 komentarzy

FSWO – Partner eventowy godny zaufania

Poszukiwania Partnerów biznesowych godnych zaufania to często nie lada wyzwanie. Korzystając z naszych ostatnich doświadczeń przy organizacji największej w Polsce konferencji zakupowej, bez zastanowienia polecamy agencję kreatywną i eventową – FSWO. Mamy ku temu solidne powody.

0 komentarzy

Znamy zwycięzców 3. edycji PROCON Awards

Na konferencji PROCON/POLZAK 2017 poznaliśmy zwycięzców kolejnej edycji PROCON Awards. Kto tym razem zdobył tytuł Dostawcy Roku?

0 komentarzy

Global Sourcing – droga do strategicznego partnerstwa

Siedem lat owocnej współpracy, tysiące dostarczonych podzespołów, znakomita referencja dla potencjalnych Kontrahentów oraz podstawy do strategicznego partnerstwa między Klientem a Dostawcą. Na tym jednak nie kończą się wieloletnie korzyści jakie firmie produkcyjnej Metaltech-Piasecki, przyniósł projekt Global Sourcingowy prowadzony przez konsultantów firmy OptiBuy

0 komentarzy

Poznaj wyniki I etapu konkursu PROCON Awards

Zakończył się I etap konkursu PROCON Awards, w którym udział wzięło 38 firm. Kapituła konkursu wyłoniła firmy nominowane do nagrody Dostawca Roku 2016.

0 komentarzy

OPTIBUY Sp. z o.o.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa

Tel: +48 22 661 52 60
Email: info@optibuy.com

NEWSLETTER

Leave Comment