Aktualności

Poznaj wyniki I etapu konkursu PROCON Awards

Zakończył się I etap konkursu PROCON Awards, w którym udział wzięło 38 firm. Kapituła konkursu wyłoniła firmy nominowane do nagrody Dostawca Roku 2016.

0 komentarzy

Konkurs PROCON AWARDS 2017 – weź udział i zdobądź tytuł „Dostawcy Roku 2016”

Już niedługo rusza trzecia edycja Konkursu PROCON Awards. Podobnie jak w poprzednich latach w Konkursie wyłonimy najlepszych dostawców oferujących usługi dla biznesu. Tytuł „Supplier of the Year 2016” można zdobyć w następujących kategoriach: IT, Creative Services, Logistic Services. Udział w Konkursie jest bezpłatny – wystarczy wypełnić formularz. A więc do dzieła!

0 komentarzy

PROCON Manufacturing 2017 – Wyjątkowe wydarzenie dla kupców firm produkcyjnych

Tegoroczna edycja konferencji zakupowej dedykowanej firmom produkcyjnym – PROCON Manufacturing – odbyła się dla odmiany od katowickiej strefy ekonomicznej, w stolicy Dolnego Śląska. Hotel Sofitel, zlokalizowany tuż przy wrocławskim rynku, przyjął ponad 70 Gości Konferencji, trwającej od 29 do 30 maja 2017.

0 komentarzy

Śniadanie biznesowe dla branży finansowej

Już 8. czerwca, zapraszamy do Restauracji STIXX na śniadanie biznesowe, które dedykujemy osobom reprezentującym branżę finansową. Tematem przewodnim spotkania będzie wdrożenie systemów Ocen Dostawców w branży finansowej w odniesieniu do obowiązujących regulacji prawnych.

0 komentarzy

Nowe biuro OptiBuy w Niemczech

Dumnie i z niekrytą przyjemnością, informujemy, że niemiecki oddział OptiBuy został oficjalnie powołany do życia. Nasze berlińskie biuro pozwoli nam dotrzeć do nowych Klientów, poznawać nieodkryte obszary biznesowe i realizować kolejne, wymagające projekty, które z pewnością przyczynią się do wprowadzenia nowych wartości do naszej organizacji, przekładając się na naszą wydajność.

0 komentarzy

Premierowa edycja konferencji zakupowej PROCON Indirect Forum 2017

Premierowa edycja konferencji zakupowej – PROCON Indirect Forum 2017 – organizowanej pod hasłem „Bezpośrednio o zakupach pośrednich” zakończona pełnym sukcesem. Do Hotelu Airport Okęcie w Warszawie, w którym w dniach 21-22 marca 2017 odbywała się konferencja dedykowana zakupom nieprodukcyjnym, przybyło prawie 100 Gości.

0 komentarzy

Empik – ewolucja środkowoeuropejskiego lidera wspierana przez OptiBuy

Grupa EM&F w skład której kilkadziesiąt spółek – między innymi największa sieć księgarni w Polsce – Empik, Grupa Wydawnicza Foksal oraz serwisy i sklepy internetowe skupione pod szyldem E-Commerce – za sprawą głównego udziałowca – Penta Investments – wprowadza w ostatnim czasie kompleksowe zmiany…

0 komentarzy

Nie tylko kosmetyczne zmiany, czyli współpraca L’Oréal i OptiBuy

Specjaliści firmy OptiBuy wspierają działania zakupowe w fabryce Kosmepol, należącej do kosmetycznego światowego lidera – koncernu L’Oréal. Wszystkie działania oparte są o systematycznie udoskonalaną strategię zakupową, której wdrożenie jest głównym celem bieżącej obsługi zaopatrzenia w zakładzie.

0 komentarzy

OPTImalny rok 2016

Już wkrótce zmienimy nasze kalendarze na egzemplarze z liczbą 2017, a urządzenia elektroniczne przestawią się na nowy rząd cyfr. Dziękujemy za współpracę w kończącym się już roku 2016. W ramach podsumowania ostatnich 365 dni zebraliśmy kilka informacji i ciekawostek…

0 komentarzy

Zapraszamy na PROCON Indirect Forum 2017

Po sukcesie PROCON/POLZAK 2016, by odpowiedzieć na Państwa potrzeby, zdecydowaliśmy się na organizację wyjątkowej konferencję dedykowanej osobom odpowiedzialnym za zakupy nieprodukcyjne w firmach. W planach, jak zawsze, prelekcje, prezentacje, case studies, goście specjalni, networking oraz strona praktyczna – warsztaty z ekspertami…

0 komentarzy

OptiBuy wspiera zagraniczne firmy w inwestowaniu w polski przemysł kosmiczny

Mijają cztery lata odkąd Polska dołączyła do Europejskiego Programu Kosmicznego. Preferencyjny mechanizm wprowadzony przez Europejską Agencję Kosmiczną (ESA) zwiększył zainteresowanie europejskich koncernów i firm skoncentrowanych na przemyśle kosmicznym, polskimi przedsiębiorstwami i potencjałem w nich się kryjącym.

0 komentarzy

Szwajcarska precyzja już w Kieleckim Parku Technologicznym

Dzięki współpracy Kieleckiego Parku Technologicznego (KPT), Swiss Bussines Hub Polska i firmy doradczej OptiBuy, szwajcarski Schwarz AG (SAG) 1-go grudnia, oficjalnie rozpoczął działalność firmy-córki: Schwarz Technology Poland na terenie KPT.

0 komentarzy

OPTIBUY Sp. z o.o.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa

Tel: +48 22 661 52 60
Email: info@optibuy.com

NEWSLETTER

Leave Comment