Najlepsze praktyki sourcingowe – 4th Procurement & Supply Forum

O najlepszych praktykach sourcingowych w regionie CEE rozmawiano 26 październikach w ramach 4. Procurement & Supply Forum organizowanego przez BME w Pradze. Prawie 200 praktyków i przedstawicieli firm poruszało tematy wpływu cyfryzacji na relacje w łańcuchu dostaw, omawiało najciekawsze case study i zagadnienia związane z kwalifikacją dostawców. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Uczestnicy wydarzenia, głównie niemieckie firmy oraz zaproszeni Partnerzy, zgodnie twierdzili, iż potencjał leżący w krajach centralnej Europy może znacznie przyczynić się do rozwoju ich organizacji oraz gospodarki europejskiej. Potencjał, który wykorzystać można aplikując odpowiednie podejście:

Głównym czynnikiem decydującym o sukcesie w tym regionie gospodarczym jest wiedza rynkowa, kontakt z regionem oraz dobór odpowiednich partnerów – przekonywał Olaf Holzgrefe, Head of International & Affairs w BME.

O tym, jak z powodzeniem realizować projekty sourcingowe w centralnej części Starego Kontynentu opowiadał Bartłomiej Bącik, Partner w OptiBuy, od lat zajmujący się projektami sourcingowymi dla zachodnich przedsiębiorstw. Wiele z nich rozwinęło się do poziomu partnerstw i przedsięwzięć typu joint-venture – przynosząc korzyści obu stronom.

Licznie odwiedzano również stoiska Partnerów wydarzenia – w tym jedno w zielono-szarych kolorach OptiBuy. Nasze portfolio usług sourcingowych, jak i sukcesów na tym polu spotkało się z ogromnym zainteresowaniem obecnych gości.

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska, liczne pytania oraz brawa dla naszego prelegenta – mamy nadzieję, że zdobyta wiedza przyda się Państwu w codziennej pracy.

OPTIBUY Sp. z o.o.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa

Tel: +48 22 661 52 60
Fax: +48 22 661 52 61
Email: info@optibuy.com

NEWSLETTER