Tester
Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

OptiBuy to polska firma doradcza. Mimo, że jest nas niecałe 50 osób to nie przeszkadza nam to współpracować z globalnymi klientami.  Celem naszych działań jest zwiększenie efektywności procesów zakupowych.

Zazwyczaj pracujemy od 8 do 16, ale jeśli Ci to nie odpowiada zawsze możemy się dogadać.

Czasami zostajemy po godzinach, ale tylko po to, żeby pograć w Ping-ponga albo zjeść nadmiar owoców, które przywożą nam dwa razy w tygodniu zaprzyjaźnieni dostawcy.

Jesteśmy nie tylko w Polsce, ale też w Niemczech, Szwajcarii, Czechach i Chinach.

Aktualnie do naszego zespołu IT poszukujemy

Testera:

Twoim głównym zadaniem będzie testowanie oraz wspieranie użytkowników podczas testów UAT. Tworzenie dokumentacji testowej, w tym scenariuszy i danych testowych; badanie zgodności oraz spójności wymagań systemu, tworzenie planów i przypadków testowych oraz przygotowywanie dokumentacji (instrukcji użytkownika).

Będziesz pracował nad kilkoma projektami w tym samym czasie.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie jeśli jesteś studentem
  • Dużą samodzielność w realizowaniu pomysłów
  • Zarobki adekwatne do Twoich kompetencji
  • Pakiet benefitów (Multisport i pakiet medyczny – również dla Twoich bliskich)
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Stół do Ping-ponga i sparing partnerów ?
  • Pyszną kawę

Oczekujemy od Ciebie:

  • Rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min.B2)
  • Chęci rozwoju
  • Zaangażowania

Mile widziane:

  • Znajomość niemieckiego

ZŁÓŻ APLIKACJĘ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Imię

Nazwisko

Telefon
Adres email

ZAŁĄCZ CV

* pola wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).