Specjalista ds. zarządzania projektami
Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

OptiBuy to polska, dynamicznie rozwijająca się firma doradcza o zasięgu globalnym. Specjalizujemy się w obszarze zarządzania zakupami. Wspomagamy krajowe przedsiębiorstwa oraz międzynarodowe koncerny tworząc i wdrażając szyte na miarę rozwiązania, których celem jest poprawa efektywności procesu zakupów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Specjalisty ds. zarządzania projektami:

Twoim głównym zadaniem na tym stanowisku będzie obsługa procesu zakupowego i nadzór nad jego prawidłowym przebiegiem.

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub B2B (w zależności od Twoich preferencji)
  • Zarobki adekwatne do Twoich kompetencji
  • Pakiet benefitów (Multisport i pakiet medyczny – również dla Twoich bliskich)
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

W zamian oczekujemy do Ciebie

  • Znajomości dowolnej metodyki zarządzania projektami
  • 2-3 letniego doświadczenia przy realizacji projektów dot. wdrażnia procesów zakupowych lub finansowo-księgowych
  • Znajomość narzędzi pakietu Office (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętności rozwiązywania problemów
  • Dokładności i skrupulatności
  • Wysokiej asertywności
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość procesu zakupowego lub procesów finansowo-księgowych
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wspierającymi ww. procesy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Imię

Nazwisko

Telefon
Adres email

ZAŁĄCZ CV

* pola wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).