Specjalista ds. sourcingu
Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

OptiBuy to polska firma zakupowa, w której masz realny wpływ na rozwój swojej kariery.

Podejmowane decyzje możesz konsultować z ekspertami, którzy od wielu lat z nami współpracują i mają ogromną wiedzę dotyczącą procesów zakupowych. Zaletą jest to, że nie będą oni narzucać Tobie swojego stylu pracy, a zatem będziesz miał dużą swobodę przy realizacji projektów.

Mamy biura w Chinach, w Niemczech, Szwajcarii i Czechach, ponieważ często właśnie tam są nasi klienci.

O 16 wychodzimy z pracy, ponieważ nie tolerujemy nadgodzin chyba, że akurat trwają rozgrywki w Ping-ponga… wtedy zostajemy dłużej.

Aktualnie do naszej drużyny w Kielcach poszukujemy:

Jakie będą Twoje główne obowiązki?
Pracując w dziale Global Sourcing będziesz odpowiedzialny za wyszukiwanie nowych dostawców na rynku Europy Wschodniej.
Chcemy, żebyś wspierał nas w:

  • poszukiwaniu dostawców (głównie branża produkcyjna)
  • analizie rynków (głównie Europa Wschodnia)
  • przeprowadzał zapytania ofertowe, a w późniejszym czasie również audytował i oceniał naszych dostawców, w tym celu będziesz współpracować z naszymi biurami w Niemczech, Szwajcarii, Czechach i Chinach.

Czego od Ciebie oczekujemy?
Zależy nam na tym, żebyś miał bardzo wysokie zdolności analityczne i żebyś lubił „poszukiwać”.
Bardzo ważne jest znajomość języka angielskiego na poziomie C1.
Język niemiecki mile widziany.
Dobrze by było, gdybyś miał wykształcenie techniczne (ukończone studia np. z zarządzania produkcją, ale nie jest to konieczność)
Doświadczenie w sourcingu i rozumienie procesów zakupowych będą dodatkową wartością.

Co my możemy dać Tobie?
Pracę w bardzo przyjemnej atmosferze, pozbawionej presji.
Kartę sportową, opiekę medyczną, owoce i ciastka w kuchni.
A co najważniejsze pracę przy ciekawych projektach, z klientami z całego świata czyli z nami możesz się rozwijać.

ZŁÓŻ APLIKACJĘ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Imię

Nazwisko

Telefon
Adres email

ZAŁĄCZ CV

* pola wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).