Analityk biznesowy
Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

Jesteśmy NextBuy!
Tworzymy platformę zakupową i przetargową, która łączy Kupców i Dostawców.
Lubimy zakupy B2B, dlatego od lat ułatwiamy pracę Działów Zakupowych, wspierając je w osiąganiu większej efektywności i przewagi rynkowej.
Naszą misją jest przeniesienie procesów zakupowych w świat cyfrowych możliwości.

Analityk Biznesowy / Product Owner

Kogo szukamy?
Potrzebujemy Ciebie, żebyś wspomagał klientów w identyfikowaniu i definiowaniu potrzeb biznesowych, które powinna spełniać aplikacja zakupowa.
Chcemy, żebyś analizował i przekładał wymagania biznesowe naszych klientów na konkretne rozwiązania, jak również tworzył architekturę, dokumentację analityczną oraz makiety proponowanych rozwiązań.
Zależy nam również, abyś brał udział we wdrażaniu proponowanych rozwiązań.

Czego od Ciebie oczekujemy?
Zależy nam na tym, żebyś miał 2 lata doświadczenia w obszarze analizy biznesowej/systemowej i żebyś znał zasady analizy funkcjonalnej.
Ważne jest dla nas, żebyś umiał modelować procesy biznesowe i rozumiał potrzeby klienta po to, żebyś potrafił przygotować odpowiednie rozwiązania optymalizacyjne.
Dobrze by było, gdybyś znał notację UML, umiał projektować interfejsy użytkownika w oparciu o dobre praktyki zakresu UX i rozumiał procesy zakupowe (zapytania ofertowe, aukcje, procesy akceptacji wniosków).

Co możemy Ci zaoferować?
Proponujemy Ci pracę w młodym i fajnym zespole, w przyjemnej atmosferze pozbawionej presji, w której będziesz mógł rozwijać naszą platformę, a przy okazji ciągle udoskonalać swoje umiejętności.
Jesteśmy elastyczni, więc jeśli będziesz chciał pracować z domu lub wyjść na uczelnię, to nie mamy z tym problemu.
Nie tolerujemy nadgodzin, więc możesz być pewien, że zdążysz na zajęcia sportowe, które masz po pracy. Jeśli jeszcze na żadne nie chodzisz, to chętnie zaproponujemy Ci Multisport, abyś mógł wybrać coś dla siebie.

ZŁÓŻ APLIKACJĘ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Imię

Nazwisko

Telefon
Adres email

ZAŁĄCZ CV

* pola wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).