Platforma zakupowa NEXTBUY szansą dla dostawców na nowego klienta

18 marca 2016

Platforma NEXTBUY to nowoczesne rozwiązanie typu e-procurement, które wspiera firmy i instytucje w realizacji procesów biznesowych w obszarze zakupów. Kupcy korzystający z tego systemu mają dostęp do globalnej bazy dostawców oraz mogą tworzyć własne bazy partnerów biznesowych, do których kierują zapytania ofertowe. Dla dostawców poszukujących klientów bezpłatne zarejestrowanie się w platformie NEXTBUY oznacza szansę na nowe zlecenia i wzrost sprzedaży.

 

Dostawcy rejestrują się na platformie NEXTBUY nieodpłatnie, a ich zgłoszenia poddawane są szczegółowej weryfikacji, co zapewnia wysoką jakość bazy. Poza tym użytkownicy systemu NextBuy mogą sprawdzić, jaką opinią cieszą się wybrani dostawcy wśród innych kupców. Umożliwia to funkcjonalność oceniania partnerów pod kątem współpracy nawiązanej za pośrednictwem platformy.

 
„Do globalnej bazy na platformie NEXTBUY dostawcy dołączają praktycznie każdego dnia. Dla wielu firm to szansa na zwiększenie liczby klientów oraz obrotów. Obecność w bazie pozwala dostawcom uzyskać dostęp do klientów, których potencjał zakupowy jest bardzo duży. Pozytywne opinie kupców wystawione w systemie mogą przełożyć się na pozyskiwanie kolejnych zleceń i budowę wizerunku solidnego, sprawdzonego dostawcy. Myślę, że wiele firm powinno traktować platformę zakupową jako nowoczesny kanał sprzedaży produktów i usług. Tak właśnie wyglądają zakupy XXI wieku!” – powiedział Jakob Miera, partner w NEXTBUY.
 

Użytkownicy platformy NEXTBUY mają do dyspozycji moduł komunikacji z dostawcami, za pośrednictwem którego z łatwością rozsyłają zapytania ofertowe oraz zaproszenia do udziału w postępowaniach przetargowych. System oferuje zaawansowane funkcje śledzenia aktywności dostawców na platformie, które dostarczą informacji np. ilu potencjalnych odbiorców otworzyło zaproszenie do udziału w przetargu, ilu je przejrzało i wreszcie, jak wielu dostawców jest zainteresowanych współpracą. Na platformie elektronicznej wszystkie dane dotyczące przetargów zebrane są w jednym miejscu. Tym samym proces przetargowy zyskuje na transparentności, a ważne informacje i pliki nigdy nie zostaną skasowane.

 

Poznaj możliwości platformy NextBuy

 

Powrót do listy