FSWO – Partner eventowy godny zaufania

Poszukiwania Partnerów biznesowych godnych zaufania to często nie lada wyzwanie. Korzystając z naszych ostatnich doświadczeń przy organizacji największej w Polsce konferencji zakupowej, bez zastanowienia polecamy agencję kreatywną i eventową – FSWO. Mamy ku temu solidne powody.

PROCON/POLZAK 2017 za nami. Mamy nadzieję, że i Państwu pozostały jedynie pozytywne wspomnienia i wiedza, którą przełożą Państwo do codziennej pracy.

W naszym przypadku – same pozytywne wspomnienia z wydarzenia to w bardzo dużej mierze zasługa współpracy z agencją FSWO – Partnerem strategicznym konferencji. Ich zespół specjalistów od eventów i wydarzeń firmowych nie tylko proponował efektywne i atrakcyjne rozwiązania, lecz także przejął olbrzymią część obowiązków i zadań organizacyjnych.

Dzięki pracy FSWO, mogliśmy skoncentrować na strategicznych elementach wydarzenia czy angażować się w kontakty z Uczestnikami – jednocześnie, nie martwiąc się żadnym z elementów organizacyjnych. Sytuacje kryzysowe – a takich nie brakuje na żadnej imprezie – rozwiązywane były w mgnieniu oka i przy wręcz stoickim spokoju zespołu FSWO. A wszystko to z potężną dawką uśmiechu i optymizmu.

Z tego miejsca, składamy ogromne podziękowania na ręce całego zespołu FSWO za oprawę i wsparcie przy organizacji największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON/POLZAK 2017!

Wszystkim Państwu, szukającym firmy eventowej godnej zaufania – bez zastanowienia polecamy FSWO.

O FSWO

FSWO realizuje projekty w obszarze wsparcia procesów biznesowych:

  • Marketingu
  • Sprzedaży
  • Eventów
  • Szkoleń
  • Relacji Biznesowych

Firma posiada 10 lat doświadczeń, 4 oddziały, a na koncie ponad 500 000 uczestników wydarzeń i 372 projekty w poprzednim roku, uzupełnione o znakomite referencje od rozpoznawalnych firm i marek.

My, jako organizatorzy, możemy wychwalać FSWO bez przerwy – najlepiej będzie jeśli sami sprawdzą Państwo co FSWO może zrobić dla Państwa organizacji:

Więcej informacji:

Wioleta Maleszka
Event Director
wioletamaleszka@fswo.pl | +48 691 581 902

www.fswo.pl

OPTIBUY Sp. z o.o.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa

Tel: +48 22 661 52 60
Fax: +48 22 661 52 61
Email: info@optibuy.com

NEWSLETTER