Jesienna konferencja Event Biznes ’17

Stowarzyszenie Branży Eventowej 7 listopada br. zaprasza już po raz czwarty managerów, dyrektorów działu marketingu, specjalistów z sekcji zakupów, PRowców i HRowców oraz członków zarządów, odpowiedzialnych za komunikację i marketing, w świat informacji z zakresu budowania marki oraz korzyści sprzedażowo wizerunkowych uzyskiwanych dzięki zastosowaniu event marketingu.

Program konferencji Event Biznes ma na celu pokazać, że event marketing to strategiczne planowanie wydarzeń i związanych z nim działań w oparciu o wiedzę na temat produktu lub usługi oraz charakterystykę grupy docelowej, którego efektem są realne biznesowe korzyści.

Najlepsi specjaliści branży eventowej zarówno z Polski, jak i z zagranicy – w siedzibie Digital Knowledge Village w Warszawie – przekażą uczestnikom szerokie kompendium wiedzy na temat event marketingu. Nad merytoryką wydarzenia czuwa 22 osobowa Rada Programowa. Misją wydarzenia jest edukacja z zakresu event marketingu, pokazywanie wzorcowych case study eventów, wskazywanie trendów i inspiracji oraz prezentacja skuteczności narzędzia jakim jest event.

Członek zarządu ds. edukacji Stowarzyszenia Branży Eventowej i dyrektor programowa konferencji, Anna Nowakowska podkreśla, że szerokie kompendium wiedzy zostanie przekazane przez wybitnych prelegentów, ekspertów, stanowiących niepodważalny autorytet w świecie event marketingu z bogatym portfolio projektów, zrealizowanych dla największych marek. To osoby, które na co dzień stosują narzędzie jakim jest event i event marketing oraz mogą się podzielić z uczestnikami swoim doświadczeniem, jak również poprzeć je konkretnymi przykładami i analizami danych wskazując na skuteczność narzędzia.

Program konferencji Event Biznes jest skoncentrowany na przedstawieniu uczestnikom wartości biznesowej, jaka jest efektem stosowania narzędzi event marketingowych w kontekście dotarcia przekazu do wybranej grupy odbiorczej. Celem programowym konferencji jest budowanie świadomości skuteczności działań branży eventowej oraz dostarczenie popartych praktyką argumentów, które mogą posłużyć jako podstawa planowania działań oraz podziału środków i budżetów.

BLOKI I ZAGADNIENIA

Prelekcje oraz dyskusje zainicjowane podczas konferencji Event Biznes 2017 skupią się wokół następujących bloków i zagadnień:

  1. Wartości w budowaniu efektywnych relacji
  2. Event w zintegrowanej komunikacji marketingowej – case study
  3. Różnorodne rodzaje eventów a cele interesariuszy
  4. Bezpieczeństwo w organizacji eventów
  5. Przyszłość eventów – działania i narzędzia.

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej, Marta Dunin- Michałowska podkreśla, że na tegorocznej edycji konferencji Event Biznes nie może zabraknąć nikogo, kto chce pogłębiać swoją wiedzę o wykorzystaniu eventu w wielowymiarowym komunikowaniu świata idei, produktu lub usługi.

Więcej informacji:

Dagmara Chmielewska
Dyrektor Zarządzająca SBE
dagmara.chmielewska@sbe.org.pl

www.eventbiznes.pl

OPTIBUY Sp. z o.o.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa

Tel: +48 22 661 52 60
Fax: +48 22 661 52 61
Email: info@optibuy.com

NEWSLETTER