Informacje prasowe

OptiBuy optymalizuje wewnętrzne procesy światowego lidera obróbki cieplnej

Światowy potentat rozwiązań obróbki cieplnej z bazą klientów z 70 krajów, mowa tu o SECO/WARWICK, od lat systematycznie pracuje nad optymalizacją różnych procesów. Tym razem wewnętrznych procesów biznesowych, gdzie celem działań jest stworzenie fundamentów do dalszego rozwoju.

0 komentarzy

PROCON/POLZAK 2017 największą konferencją zakupową w kraju

Konferencja PROCON/POLZAK, organizowana przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Menadżerów Logistyki i Zakupów, po raz kolejny pobiła rekord frekwencji. W dniach 17 i 18 października Hotel InterContinental, w którym odbyło się wydarzenie, odwiedziło prawie…

0 komentarzy

Najlepsze praktyki sourcingowe – 4th Procurement & Supply Forum

O najlepszych praktykach sourcingowych w regionie CEE rozmawiano 24 październikach w ramach 4. Procurement & Supply Forum organizowanego przez BME w Pradze. Prawie 200 praktyków i przedstawicieli firm poruszało tematy wpływu cyfryzacji na relacje w łańcuchu dostaw, omawiało najciekawsze case study i zagadnienia związane z kwalifikacją dostawców. Nie mogło nas tam zabraknąć!

0 komentarzy

Global Sourcing – droga do strategicznego partnerstwa

Siedem lat owocnej współpracy, tysiące dostarczonych podzespołów, znakomita referencja dla potencjalnych Kontrahentów oraz podstawy do strategicznego partnerstwa między Klientem a Dostawcą. Na tym jednak nie kończą się wieloletnie korzyści jakie firmie produkcyjnej Metaltech-Piasecki, przyniósł projekt Global Sourcingowy prowadzony przez konsultantów firmy OptiBuy

0 komentarzy

Nowe biuro OptiBuy w Niemczech

Dumnie i z niekrytą przyjemnością, informujemy, że niemiecki oddział OptiBuy został oficjalnie powołany do życia. Nasze berlińskie biuro pozwoli nam dotrzeć do nowych Klientów, poznawać nieodkryte obszary biznesowe i realizować kolejne, wymagające projekty, które z pewnością przyczynią się do wprowadzenia nowych wartości do naszej organizacji, przekładając się na naszą wydajność.

0 komentarzy

Premierowa edycja konferencji zakupowej PROCON Indirect Forum 2017

Premierowa edycja konferencji zakupowej – PROCON Indirect Forum 2017 – organizowanej pod hasłem „Bezpośrednio o zakupach pośrednich” zakończona pełnym sukcesem. Do Hotelu Airport Okęcie w Warszawie, w którym w dniach 21-22 marca 2017 odbywała się konferencja dedykowana zakupom nieprodukcyjnym, przybyło prawie 100 Gości.

0 komentarzy

Empik – ewolucja środkowoeuropejskiego lidera wspierana przez OptiBuy

Grupa EM&F w skład której kilkadziesiąt spółek – między innymi największa sieć księgarni w Polsce – Empik, Grupa Wydawnicza Foksal oraz serwisy i sklepy internetowe skupione pod szyldem E-Commerce – za sprawą głównego udziałowca – Penta Investments – wprowadza w ostatnim czasie kompleksowe zmiany…

0 komentarzy

Nie tylko kosmetyczne zmiany, czyli współpraca L’Oréal i OptiBuy

Specjaliści firmy OptiBuy wspierają działania zakupowe w fabryce Kosmepol, należącej do kosmetycznego światowego lidera – koncernu L’Oréal. Wszystkie działania oparte są o systematycznie udoskonalaną strategię zakupową, której wdrożenie jest głównym celem bieżącej obsługi zaopatrzenia w zakładzie.

0 komentarzy

OptiBuy wspiera zagraniczne firmy w inwestowaniu w polski przemysł kosmiczny

Mijają cztery lata odkąd Polska dołączyła do Europejskiego Programu Kosmicznego. Preferencyjny mechanizm wprowadzony przez Europejską Agencję Kosmiczną (ESA) zwiększył zainteresowanie europejskich koncernów i firm skoncentrowanych na przemyśle kosmicznym, polskimi przedsiębiorstwami i potencjałem w nich się kryjącym.

0 komentarzy

Szwajcarska precyzja już w Kieleckim Parku Technologicznym

Dzięki współpracy Kieleckiego Parku Technologicznego (KPT), Swiss Bussines Hub Polska i firmy doradczej OptiBuy, szwajcarski Schwarz AG (SAG) 1-go grudnia, oficjalnie rozpoczął działalność firmy-córki: Schwarz Technology Poland na terenie KPT.

0 komentarzy

FM Bank PBP S.A. wybrał platformę NEXTBUY do obsługi procesów zakupowych

FM Bank PBP S.A., właściciel marek BIZ Bank i Bank SMART wdrożył platformę zakupową NEXTBUY do obsługi procesów zakupowych. Za pośrednictwem tego rozwiązania Bank prowadzi postępowania przetargowe obejmujące zapytania ofertowe i aukcje elektroniczne, zarządza bazą dostawców oraz analizuje średnie oszczędności w kategoriach zakupowych. FM Bank PBP S.A. to kolejna firma z sektora ubezpieczeniowo-finansowego, która korzysta z systemu NEXTBUY wspierającego zarządzanie zakupami strategicznymi i operacyjnymi.

0 komentarzy

Platforma NEXTBUY z ponad 60 tysiącami dostawców!

Już ponad 60 tysięcy dostawców w kilkudziesięciu kategoriach zakupowych znajduje się na platformie NEXTBUY, która wspiera kupców w zarządzaniu relacjami z dostawcami. Tak rozbudowana baza może pomóc kupcom rozszerzyć listę potencjalnych dostawców i rozesłać zaproszenie do udziału w procesie zakupowym do większej liczby partnerów. Nad rozwojem platformy NEXTBUY stale pracuje zespół programistów i praktyków branży zakupowej, dzięki czemu rozwiązanie jest regularnie aktualizowane w cyklu kilkutygodniowym.

0 komentarzy

OPTIBUY Sp. z o.o.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa

Tel: +48 22 661 52 60
Email: info@optibuy.com

NEWSLETTER

Leave Comment