Informacje prasowe

OptiBuy po raz kolejny Partnerem – IVALUA Now! Paris

Zapraszamy wszystkich Kilentów oraz Partnerów na wydarzenia Logistics Manager Meeting: Efektywne Ogniwa Łańcucha Dostaw.

0 komentarzy

Efektywne ogniwa łańcucha dostaw – konferencja

Zapraszamy wszystkich Kilentów oraz Partnerów na wydarzenia Logistics Manager Meeting: Efektywne Ogniwa Łańcucha Dostaw.

0 komentarzy

Czy polskie działy zakupów są cyfrowe? – PROCON Indirect Forum 2019

Czy polskie działy zakupów można nazwać cyfrowymi? Jak transformacja wpłynęła na zasady i sposób komunikacji? Jak budować i zarządzać zespołami – w czasach należących do pracowników?

0 komentarzy

PROCON/POLZAK 2018 – piąta edycja największej konferencji zakupowej w Polsce

Piąta, jubileuszowa edycja konferencji zakupowej PROCON/POLZAK zapisała się w historii polskiej społeczności zakupowej nie tylko rekordową frekwencją, ale również wystąpieniem legendy zakupów korporacyjnych – dr. Petera Kraljiča.

0 komentarzy

PKP Energetyka na torze ku pełnej automatyzacji

PKP Energetyka, przy udziale firmy OptiBuy, rozpoczęła proces wdrażania nowoczesnego rozwiązania zakupowego i sourcingowego spod szyldu Ivalua.

0 komentarzy

Kolejne firmy dołączają do społeczności zakupowej PROCON Professionals

Już blisko dziesięć firm, zdecydowało się dołączyć do PROCON® Professionals – społeczności zakupowej, która pozwala rozwijać kompetencje, uczestniczyć w wydarzeniach branżowych i szkoleniach oraz oferuje możliwości networkingowe.

0 komentarzy

Jubileuszowa Konferencja Event Biznes ’18 – Znamy pierwszych prelegentów

Stowarzyszenie Branży Eventowej 19 października br. zaprasza po raz kolejny managerów, dyrektorów działu marketingu, specjalistów z sekcji zakupów oraz członków zarządów, odpowiedzialnych za komunikację i marketing, ekspertów PR i HR w świat informacji z zakresu budowania marki oraz korzyści sprzedażowo-wizerunkowych, wykorzystywanych w event marketingu.

0 komentarzy

Największa konferencja zakupowa w Polsce obchodzi 5. Jubileusz – PROCON/POLZAK 2018

Dla niektórych – to piąta, dla innych już piętnasta edycja konferencji. Wydarzenia, które kontynuuje 10-letnią tradycję konferencji POLZAK. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat, PROCON/POLZAK stał się kluczowym wydarzeniem wpisywanym do kalendarzy przez praktyków zakupowych.

0 komentarzy

OptiBuy z największą liczbą certyfikowanych konsultantów Ivalua w EMEA

Możemy pochwalić się największą liczbą certyfikowanych konsultantów dla Ivalua – kompleksowego rozwiązania SaaS dla działów zakupów.

0 komentarzy

Inżynieria wartości, innowacje i zakupy, czyli PROCON Manufacturing 2018 za nami!

W dniach 24-25 maja w hotelu Novotel Centrum we Wrocławiu odbyła się trzecia edycja konferencji PROCON Manufacturing, przeznaczonej dla zakupów produkcyjnych. W tym roku motywem przewodnim wydarzenia było hasło: „Value Engineering and Innovations vs. Procurement”. Zgodnie z tematem, wystąpienia koncentrowały się na innowacjach w zakupach direct i zagadnieniu Przemysł 4.0.

0 komentarzy

OptiBuy i T-Systems Switzerland łączą siły dla Baloise Group

Baloise Group, europejski dostawca usług emerytalnych oraz ubezpieczeń, wdrożył nowe rozwiązanie Procurement-as-a-service typu cloud.

0 komentarzy

Druga edycja konferencji zakupowej – PROCON Indirect Forum 2018 – za nami!

W dniach 20-21 marca w hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyła się kolejna edycja konferencji Procon Indirect Forum, przeznaczonej dla zakupów nieprodukcyjnych. W tym roku motywem przewodnim wydarzenia było hasło: „From cost cutting to value creation”. Zgodnie z tematem, wystąpienia koncentrowały się na sposobach tworzenia wartości działu zakupów w organizacji.

0 komentarzy

OPTIBUY Sp. z o.o.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa

Tel: +48 22 253 74 56
Email: info@optibuy.com

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter i dołącz do ekspertów branży zakupowej!

Leave Comment